«Немає сюрпризів»: Зеленський розповів про ситуацію на Сумщині
«Немає сюрпризів»: Зеленський розповів про ситуацію на Сумщині

«Немає сюрпризів»: Зеленський розповів про ситуацію на Сумщині

Російські загарбники планують окупувати Сумщину, наразі в області утворилась "сіра зона".

Про це Президент Володимир Зеленський заявив на брифінгу, коментуючи ситуацію в Сумській області, передає кореспондент Укрінформу.

За словами глави держави, ще рік тому, на початку Курської операції, було зрозуміло, що російські війська розпочнуть наступ саме з Сумської області.

"Тут немає нічого нового. Військові знають, що їм робити, і роблять, що можуть. Тут немає сюрпризів. Ще понад рік тому, коли ми розпочинали Курський напрямок, ми вважали, що вони (війська РФ - ред.) почнуть саме з Сум... Це їхня була ідея, це не нова операція. Це просто ще одна хвиля наступу. І там, в Сумах, успіху у них немає. На жаль, є "сіра зона". Ви знаєте, зруйновані деякі села. Не в один день, це достатньо довгий процес, але росіяни цим (руйнуванням) займаються. Це їхня операція: окупація Сумщини, Харківщини", - заявив Зеленський.

Президент наголосив, що якби у росіян вистачало сил, "вони йшли б далі".

"Як ми і говорили, спочатку їхнім бажанням була вся ця лінія. Потім росіяни вирішили, що буде достатньо 340 км від кордону, але потім зменшили це до семи-десяти кілометрів. У них просто не вистає сил. Якби вистачало - вони йшли б далі. Саме тому вони відтерміновують всі ці заходи: щоб і санкцій не було, але і рішень не було... Тобто вони хочуть "заговорити" мир", - заявив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив, що ворог намагається розширити напрямки просування на території Сумської області, використовуючи малі штурмові групи піхоти.

Теги за темою
війна Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader
loader