/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fcf949ece415f211aa487efb903866bc4.jpg)
Спаллетті — після розгромної поразки від Норвегії: Я несу відповідальність за підбір складу на гру
Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті висловився після нищівної поразки від національної команди Норвегії (0:3) в рамках відбору до чемпіонату світу-2026. Його слова наводить RAI Sport.
"Перший пропущений гол був необов'язковим, його можна було уникнути. Після цього суперник отримав багато вільного простору і застосував індивідуальні навички, що створило серйозні проблеми для нас. Коли рахунок став 0:2, ситуація стала критичною.
За рахунку 0:2 норвежці стали грати від оборони, пішли на свою половину поля, і нам стало важко знайти простір та шляхи до їхніх воріт.
Особливо гостро відчувався брак гравців, здатних взяти гру на себе і створювати ситуації один в один. Це зіграло свою роль.
Я несу відповідальність за підбір складу, і продовжую працювати з цими футболістами. Однак нам необхідно поліпшити низку аспектів, зокрема — не можна втрачати м'яч у небезпечних зонах і давати суперникові занадто багато ініціативи", — сказав Спаллетті.
Наступний матч збірна Італії проведе проти Молдови. Гру заплановано на 9 червня, 21:45 за київським часом.

