/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F67b8e0431701039103ff5fe315732ba5.jpg)
Росія набирає солдатів з-за кордону для війни в Україні — тепер вже відкрито
Андрій Єрмак / © Getty Images
На тлі провалів на полі бою та гострого браку ресурсів, Кремль вирішив піти на черговий крок — тепер служити в армії Росіїможуть навіть особи без російського громадянства. Відповідний закон вже підписано в Москві.
Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.
«Після того, як путін не зміг приховати участь військових КНДР у війні, росіяни легалізували цей процес», — зазначає Єрмак.
За словами очільника ОП, військові Північної Кореї вже беруть участь у бойових діях проти України. А новий російський закон лише створює офіційне підґрунтя для масового вербування дешевої «живої сили» з диктаторських режимів.
У Єрмака переконані: це безпосередній сигнал для країн НАТО, адже не можна виключати, що вже завтра ці ж «добровольці» в російській формі опиняться біля кордонів країн Балтії або на навчаннях у Білорусі. А можливо — в Калінінграді.
Росія перетворюється на центр тяжіння для терористичних режимів, і це глобальна загроза для світу, вважають в ОП.
«Рецепт припинення загроз один — зброя і сила, а також економічні удари по росії та їх союзниках. Загрози необхідно попереджати», — підкреслив Єрмак.
За оцінками західних аналітиків, приблизно 4 тисячі північнокорейських бійців були вбиті або поранені. Попри це, співпраця між Пхеньяном і Москвою лише посилюється.

