Росія в червні запустила в 1,6 раза більше ракет та дронів по Україні, - Сирський
Росія в червні запустила в 1,6 раза більше ракет та дронів по Україні, - Сирський

Росія в червні запустила в 1,6 раза більше ракет та дронів по Україні, - Сирський

Росіяни за червень в 1,6 раза збільшили кількість засобів повітряного напряму - ракет і дронів, випущених по території України. Про це повідомив у Facebook Головкомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, підбиваючи підсумки діяльності ЗСУ у червні.

Він зазначає, що водночас Силами оборони України уражено близько 4 тисяч цілей. За його словами, серед головних пріоритетів України - зміцнення та підвищення ефективності системи ППО.

"Попереду - новий складний місяць війни. Визначив конкретні завдання для зміцнення наших оборонних спроможностей. Збройні Сили України і надалі стоятимуть стіною та руйнуватимуть плани ворога щодо його "літнього наступу". Кров’ю і потом. Завдяки підтримці та єдності українського народу", - підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Сирський повідомив, що в червні російський агресор намагався розбалансувати українську оборону, збільшував інтесивність та кількість ударів, прагнув розтягнути лінію бойового зіткнення.

"Нашою задачею була стабілізація обстановки та стримування противника на загрозливих напрямках – насамперед Північнослобожанському, Добропільському, Покровському та Новопавлівському, де ворог зосереджує свої основні зусилля, створив найбільшу концентрацію військ та, на жаль, відчутно переважає в силах і засобах", - зазначає Головнокомандувач.

При цьому Сирський визнає, що противник послідовно збільшує кількість особового складу, нарощує виробництво ракет і дронів.

"Відтак ми змушені вдаватися до симетричних та асиметричних ходів, шукати нові тактичні й технологічні рішення для протидії окупантам", - наголосив він.

За його словами, протягом червня захисники України виконали 115 вогневих завдань за напрямком DeepStrike, а українською артилерією уражено 2864 цілі ворога.

Сирський наголосив, що війна з таким ворогом вимагає проведення мобілізації та рекрутингу. За його словами, на цьому шляху є чимало проблемних питань, але головне в ході мобілізації – забезпечити нормальне ставлення до людей та належну підготовку. Зазначає, що проаналізовано порушення порядку призову за мобілізацією в кількох регіонах, виявили помилки та недоліки, які мають бути проаналізовані й виправлені.

При цьому він зазначив, що фіксація зростання показників повернення із СЗЧ обнадіює.

"З огляду на нестабільність міжнародної ситуації, шукаємо нові способи отримання та придбання озброєнь і військової техніки, розширення можливості її ремонту, модернізації додаткових елементів захисту. Незмінна вимога – розвиток напрямку ударних дронів, які компенсують частину номенклатури артилерійських снарядів", - наголосив Сирський.
Джерело матеріала
loader
loader