Принесе біди та проблеми: чому в будинку не можна сушити парасольку відкритою
Принесе біди та проблеми: чому в будинку не можна сушити парасольку відкритою

Принесе біди та проблеми: чому в будинку не можна сушити парасольку відкритою

Про парасольку існує чимало цікавих прикмет.

Ви дізнаєтеся:

Наші бабусі та дідусі вірили у чимало прикмет. Повірʼя про парасольку не виключення. Вони вважали, що її не можна класти на ліжко або ж сушити відкритою у приміщенні. Пов'язують люди деякі повір'я з кольором цього предмету. Але чому все ж не варто сушити розкриту парасольку в приміщенні - дізнавався Главред.

Виявляється, що здавна наші предки вірили, якщо після дощу прийти в будинок чи квартиру, та відкрити парасольку у своїй оселі, це принесе господарю лише біди та проблеми, передає портал UkrMedia.

Насправді прикмети про парасольку мають не позбавлені здорового глузду та мають практичне підґрунтя. Наприклад, раніше парасольки виготовляли з доволі щільної матерії, яка могла з часом розтягуватися, втрачаючи свої водовідштовхувальні властивості. Тому після висихання в розкритому вигляді парасолька вже не захищала від дощу, а одяг промокав. У результаті людина могла захворіти.

Одяг після дощу також міг втратити привабливий вигляд, що призводило до фінансових витрат, адже вбрання у давнину коштували чималих грошей.

Сьогодні парасольки виготовляють зі стійких до деформації тканин, а тому обережне поводження з цим предметом уже менш актуальне. Однак народні прикмети живі й досі. Люди продовжують вірити, що розкрита парасолька у приміщенні принесе невдачі та дрібні неприємності.

Також існує повір’я, що розкрита парасолька може розгнівати домашніх духів, і вони почнуть дошкуляти дрібними неприємностями — то пиріг не вдасться, то сіль висиплеться, то щось випадково розіб’ється або трісне дзеркало.

Читайте також:

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Джерело матеріала
loader
loader