Штрафи до 150% уже з серпня: в Ощадбанку повідомили про нові вимоги - за що покарають
Штрафи до 150% уже з серпня: в Ощадбанку повідомили про нові вимоги - за що покарають

Штрафи до 150% уже з серпня: в Ощадбанку повідомили про нові вимоги - за що покарають

Із 1 серпня 2025 року для українських підприємців настає жорсткий фінансовий рубіж. У державному "Ощадбанку" попереджають: усі, хто досі не використовує реєстратори розрахункових операцій (РРО/ПРРО), ризикують отримати нові серйозні штрафи. А це — 100% вартості товару за перше порушення та 150% — за кожне наступне.

Про це заявив голова правління "Ощадбанку" Сергій Наумов. Він закликав підприємців не зволікати та скористатися можливістю підключення до ОщадPay — цифрового рішення, що дозволяє виконувати всі фіскальні операції зі смартфона.

"Завершується перехідний період. Штрафи вже не будуть зниженими. Саме час звернути увагу на ОщадPay — зручний програмний РРО, який поєднує касу та термінал прямо у вашому телефоні", — наголосив Наумов.

"Ощадбанк". Фото: скрін youtube

ОщадPay — це програмний реєстратор розрахункових операцій, який може повністю замінити традиційний касовий апарат. Він дозволяє приймати оплату, формувати фіскальні чеки та звіти — усе це без зайвого обладнання. Достатньо лише смартфона або планшета.

Це рішення створене для клієнтів Ощадбанку: підприємців, малого та мобільного бізнесу, ринкових торговців, кур'єрів, візажистів, майстрів побутових послуг, таксистів, нотаріусів, адвокатів, а також тих, хто працює на культурних, спортивних чи масових заходах.

Смартфон. Фото: скрін youtube

Щоб активувати ОщадPay, потрібно:

  1. Залишити заявку на сайті банку або звернутися до відділення.

  2. Укласти договір із банком.

  3. Завантажити застосунок ОщадPay.

  4. Пройти швидку ініціалізацію терміналу на смартфоні.

Сервіс автоматично формує фіскальні чеки, які надсилаються клієнтам, а вся звітність передається до податкової згідно з чинним законодавством.

Від 1 серпня ті, хто продовжує працювати без РРО/ПРРО, більше не зможуть розраховувати на поблажки. Закон жорстко карає за тіньовий обіг коштів, і тепер це буде коштувати дорого — як у буквальному, так і в бізнесовому сенсі.

Як повідомляв портал Знай.ua, борг спишуть із картки без вашого відома: іноді навіть без суду

Також, як не залишитися без копійки на старості: все про добровільні пенсійні внески

Джерело матеріала
loader
loader