Орбан заявив, що Росія "вже виграла" війну в Україні
Орбан заявив, що Росія "вже виграла" війну в Україні

Орбан заявив, що Росія "вже виграла" війну в Україні

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що "Росія виграла" війну в Україні напередодні потенційної зустрічі американського президента Дональда Трампа із очільником Кремля Владіміром Путіним на Алясці у п’ятницю, 15 серпня.

Орбан, який став єдиним лідером Європейського Союзу, який не підтримав спільну заяву про те, що Україна повинна вирішувати своє майбутнє самостійно, заявив, що Росія "виграла" у війні в Україні.

"Ми зараз говоримо, ніби це війна з невизначеним результатом, але це не так.

Українці програли війну.

Росія виграла цю війну", – заявив він.

На думку угорського прем’єра, єдине питання – це "коли і за яких обставин Захід, який підтримує українців, визнає, що це сталося, і що буде результатом усього цього".

Також він заявив, що Європа втратила можливість провести переговори з Путіним за адміністрації колишнього президента США Джо Байдена і тепер ризикує, що її майбутнє буде вирішено без її участі.

"Якщо ти не сидиш за столом переговорів, ти в меню", – сказав Орбан, додавши, що він частково проти спільної заяви ЄС щодо України, оскільки вона робить Європу "смішною і жалюгідною".

Як відомо, президент США очікує, що його зустріч з господарем Кремля 15 серпня на Алясці буде "хорошою", проте не виключає й негативних результатів.

Крім того, Трамп висловив невдоволення аргументами президента України Володимира Зеленського про те, що для обмінів територіями у межах потенційної мирної домовленості необхідні були б зміни до Конституції.

А Зеленський, своєю чергою, напередодні зустрічі Трампа і Путіна заявив, що ці перемовини важливі для їхнього двостороннього треку, але щодо України вони нічого прийняти не можуть без українського представника.

Джерело матеріала
loader
loader