/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F72d264a800c0f369e7e7dfa708e4c807.jpg)
Позиція щодо присутності українських військ на Донбасі є незмінною - Зеленський
Про це глава держави сказав під час спільного з Канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом підходу до преси у Берліні, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.
"Щодо моєї позиції — вона не змінилась, тому що вона має фундамент Конституції України. Допоки Конституція держави незмінна, не може бути зміни позиції гаранта цієї Конституції", — сказав Зеленський.
Він зазначив, що під час зустрічі обговорювалися питання територій.
"Я одразу хочу підкреслити: будь-які питання, які стосуються територіальної цілісності нашої держави, не можуть обговорюватись, не зважаючи на нашу державу, на наш народ, на волю держави, на волю нашого народу і на Конституцію України", — додав він.
Як повідомляв Укрінформ, під час зустрічі з журналістами 12 серпня Президент Володимир Зеленський заявив, що українська армія не вийде з Донбасу, інакше це відкриє передумови для третьої війни і майбутнього наступу на Запорізьку і Дніпропетровську області, а також місто Харків.

