Офіс президента реформують: військові стануть «великою частиною команди»
В Офісі президента впроваджують зміни, після яких суттєву кількість працівників будуть складати військовослужбовці з підтвердженим бойовим досвідом повномасштабної війни або ветерани бойових дій. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
- Мова про працівників усіх рівнів. У всіх департаментах без винятку. Володимир Зеленський підтримав цю ідею. Це справедливо. Бо саме ці люди - мірило честі, моралі й відданості Україні, - написав Єрмак.
Він наголосив, що ідея реформування ОП була озвучена президенту зранку 22 серпня і Зеленський відразу ж підтримав її.
- Це справедливо. Бо саме ці люди - мірило честі, моралі й відданості Україні. Я добре знаю, як змінюється темп, коли поруч люди які пройшли війну. Вони не шукають виправдань, вони шукають рішення як досягти результату, - зазначив Єрмак.
Він навів як приклад свого заступника - полковника Павла Палісу, який раніше командував 93-ю окремою механізованою бригадою «Холодний Яр». На війні він відповідав за життя своїх підлеглих і успішність бойових операцій. В ОП він “демонструє ту саму швидкість, чесність і принциповість - для нього це означає залишатися вірним собі й країні”.
- Саме така культура мала б поширюватись на всю державну службу в майбутньому. І це приклад не тільки для держави. Бізнес, ІТ, культура - теж мають брати ветеранів у команди. Це робить систему сильнішою й справедлівішою, - підсумував Єрмак.
- 18 серпня Єрмак назвав "максимальним нахабством" російський штурм із прапором США.
- 24 липня радниця керівника ОП Дарія Зарівна підтвердила своє звільнення.

