/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F68%2F7115fa937f15f0dce5e3940a797b0bc8.jpg)
В Агрейн пшеницю сіють після ріпаку
В Агрейн пшеницю сіють після ріпаку
У Чернігівському та Харківському кластерах групи компаній «Агрейн» розпочалася сівба озимої пшениці.
Загальна запланована площа під культуру становитиме понад 14 тис. га, повідомили в агрогрупі.
«Основним попередником на цих полях є ріпак. Після його збирання ми провели мульчування стерні, а безпосередньо перед сівбою здійснили передпосівний обробіток ґрунту на глибину 2–3 см. Це дозволило сформувати оптимальний водно-повітряний режим і створити сприятливі умови для якісного розвитку кореневої системи майбутніх посівів», — зазначив головний агроном ГК «Агрейн» Тарас Корнієнко.
Станом на 17 вересня у Чернігівському кластері вже засіяно 72% запланованих площ, а в Харківському кластері — 10%. Найближчими днями до посівної кампанії долучаться й інші кластери. Загалом посівна кампанія відбувається у оптимальні агротехнічні строки.
Для проведення сівби задіяні сучасні комплекси Horsch Pronto 6DC. Вони гарантують стабільну глибину загортання насіння, рівномірний висів та формування дружних і вирівняних сходів.
«Ми активно впроваджуємо технології точного землеробства. Це дає змогу контролювати процес у режимі реального часу — від якості висіву до оптимізації строків завершення кампанії. Завдяки цьому ми підвищуємо ефективність кожного гектара, економимо ресурси та закладаємо основу для високого врожаю», — додав Тарас Корнієнко.

