Держекоінспекція відзвітувала: накладено штрафи, збитки перевищили 4 мільйони
Держекоінспекція відзвітувала: накладено штрафи, збитки перевищили 4 мільйони

Держекоінспекція відзвітувала: накладено штрафи, збитки перевищили 4 мільйони

За їхніми результатами інспектори виявили численні порушення природоохоронного законодавства, склавши 415 протоколів про адміністративні правопорушення.

Головні фінансові показники тижня

Штрафи: На порушників було накладено адміністративні штрафи на загальну суму 120 тис. 853 грн. З цієї суми до державного бюджету вже стягнуто 100 тис. 691 грн.

Збитки: За тиждень інспекція розрахувала збитки, завдані навколишньому середовищу, на суму 4 млн 594 тис. 400 грн.

Відшкодування: Попри великі суми, загальна сума пред'явлених претензій та позовів становить 314 тис. грн. Водночас, з урахуванням раніше пред'явлених рахунків, з порушників вже стягнуто 1 млн 575 тис. 300 грн збитків.

Найбільш резонансне порушення — підпал на Одещині

Серед виявлених порушень особливе місце посідає випадок в Одеській області. Інспекцією Південно-Західного округу було розраховано збитки у розмірі 3 млн 167 тис. 321 грн за знищення зелених насаджень. Порушення виявили у Великодальницькій сільській громаді, де невідомі особи вчинили підпал, в результаті якого було знищено 474 дерева та 216 кущів.

За фактом злочину Держекоінспекція направила відповідну заяву до поліції.

Джерело матеріала
loader
loader