/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F715fce9482bf1b792521d77a1dbf222e.jpg)
Україна готує спільне виробництво зброї з партнерами - Зеленський
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні, передає Укрінформ.
«Ми формуємо зараз деталі в рішеннях по спільному виробництву зброї з нашими партнерами, це серйозні рішення, з тими, хто допомагає найбільше. Конкретні проєкти, конкретна користь для нашої оборони», - поінформував він.
Відео: Zelenskiy / Official / Телеграм
За його словами, в перспективі будуть і виробництва, локалізовані в Україні, що допоможуть захисту неба.
Глава держави подякував партнерам за інтерес до такої роботи з Україною, з українською промисловістю.
«Вчора на саміті в Данії – Європейської політичної спільноти – багато було про наші спільні можливості, про те, як і свою безпеку збільшити і партнерам із безпекою допомогти», - розповів Зеленський.
Водночас Президент наголосив, що наразі готують кілька нових санкційних рішень.
«Це і продовження наших санкцій, термін яких спливав, і запровадження нових санкцій, зокрема проти компаній та осіб, які працюють для російського оборонного виробництва. Будемо об’єднувати наші санкції із санкціями партнерів, і тиск на Росію буде тільки збільшуватись», - акцентував Зеленський.
Як повідомляв Укрінформ, власне виробництво України покриває близько 40% потреб фронту. Значних успіхів держава досягла у виробництві різних типів дронів, артилерійських снарядів, броньованих автомобілів та засобів РЕБ.
Фото: ОП

