У мережі звинуватили Садового у "наведенні" ракет на Львів: мер міста відреагував
У мережі звинуватили Садового у "наведенні" ракет на Львів: мер міста відреагував

У мережі звинуватили Садового у "наведенні" ракет на Львів: мер міста відреагував

На их відео Садовий відвідує індустріальний парк "Сигнівка". Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Андрія Садового та Кіберборошно у телеграмі.

Які теорії про Садового і ракетний удар по Львову поширюють у мережі?

Російська пропаганда вкинула у мережу відео з мером Львова Андрієм Садовим, який відвідує індустріальний парк "Сигнівка". Росіяни пишуть мовляв от Садовий побував на виробництві зброї і туди вони й ударили.

Підприємство, що постраждало від удару не є військовим об'єктом і не виробляє зброю. Садовий не відвідував виробництво зброї.

Інші ж телеграм-канали пишуть, що росіяни знали, що б'ють по цивільному підприємству, але обрали його саме через "афішування у ЗМІ", зокрема з візитом Садового. Відтак на нього кладуть відповідальність за те, що "прилітає частіше"

Нюанс у тому, що ракета не влучила у приміщення, яке колись відвідував Садовий, а у те, що неподалік, у тому ж індустріальному районі, який охоплює не одне виробництво.

Сам Садовий у вірусному для росіян пості писав наступне: "Сьогодні з робочим візитом разом з народним депутатом України Дмитром Кисилевським ми відвідали індустріальний парк "Сигнівка" у Львові, де відкрився перший завод. Ним стало виробництво компанії USP, провідного українського виробника сендвіч-панелей".

Поширюють штучно згенеровані відео, де звинувачують у тому, що нібито Садовий "навів" ракети на Львів. Не найрозумніші з нас це лайкають і поширюють. Вірю, що багато хто вже втомився і таким чином намагається знайти винного. Якщо йти за цією логікою, то який тоді сенс у прильотах по садочках, школах, автобусах, селу поблизу Львова?
– відреагував Садовий.

Він закликав громадян не сваритися, бо це і є метою ворога. Також він додав, що "уламок ракети" посеред Львова – це стара вентиляційна труба.

У мережі звинуватили Садового у "наведенні" ракет на Львів: мер міста відреагував - Фото 1
Вентиляційну трубу у Львові прийняли за "уламок ракети" / Фото Андрій Садовий

Що відомо про комбінований удар по Львову 5 жовтня?

  • Вночі та вранці 5 жовтня Львів кілька годин поспіль перебував під масованою російською атакою. Вибиті вікна, пошкоджено садочок, частина міста залишилася без світла.

  • У Лапаївці Львівської області внаслідок ворожого удару загинули двоє людей, ще двоє поранені – зараз у лікарні. На Львівщині загалом є 4 загиблих та 4 поранених.

  • Однією з цілей став індустріальний парк Sparrow у промисловій зоні "Сигнівка". Там спалахнула масштабна пожежа. Загалом у Львові постраждали понад сім підприємств.

  • За данними ОВА, цього ранку Львів та Львівську область атакували 90 цілей.

Теги за темою
Львів Андрій Садовий
Джерело матеріала
loader
loader