/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2Fcc3ddda1868db6b5681df4a7c7a6f1b5.jpg)
Орбан поскаржився на "моральний тиск" від Зеленського
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбанзаявив, що президент Володимир Зеленський нібито морально шантажує угорців щодо вступу України до Євросоюзу. Про це він написав у Х.
"Він (Зеленський) знову використовує свою звичну тактику морального шантажу, щоб змусити країни підтримати його воєнні зусилля", – написав він.
За словами Орбана, "угорський народ визначився", сказавши на референдумі переважною більшістю голосів "ні" членству України в ЄС.
Також Орбан закинув Зеленському, що той "хоче вирішувати, що найкраще для угорців".
"За всієї поваги, Угорщина не має морального зобов'язання підтримувати вступ України до ЄС", – написав Орбан та додав, що рішення про нове членство тієї чи іншої країни ухвалюється державами-членами одностайно.
Якщо ж президент України хоче змінити таке рішення змінити, то прем'єр Угорщини радить "припинити медіакампанію", яку начебто Україна веде проти Угорщини, бо це "ймовірно, не найкращий спосіб завести друзів".
- 6 жовтня Зеленський заявив, що Україна буде в Євросоюзі – з Орбаном, або без, бо це вибір народу України. А угорський прем'єр увійде в історію як єдиний прем'єр Угорщини, який блокував вступ України до ЄС.

