США очікують, що союзники купуватимуть більше зброї для України, – глава Пентагону
США очікують, що союзники купуватимуть більше зброї для України, – глава Пентагону

США очікують, що союзники купуватимуть більше зброї для України, – глава Пентагону

Про це міністр оборони США Піт Гегсет заявив на спільному виступі з Рютте перед зустріччю міністрів оборони країн НАТО в Брюсселі, пише 24 Канал.

Що сказав Гегсет про купівлю зброї для України?

Гегсет висловив очікування, що ще більше країн зроблять ще більше пожертв в PURL.

Вони купуватимуть ще більше, щоб забезпечити Україну і привести цей конфлікт до мирного завершення,
– відзначив він.

Водночас глава Міноборони наголосив, що це історичний момент і для багатьох інших речей, які відбуваються завдяки тому, що президент США Дональд Трамп зміг зробити в Газі й на всьому Близькому Сході.

"Я думаю, що світ бачить, що ми маємо президента миру, який прагне цього миру, підтримуючи тих, хто стоїть разом зі Сполученими Штатами й виступає за мир – саме це ми побачили там. І я сподіваюся, що ми зможемо побачити те саме в Україні. Отже, це є фокусом наших зусиль", – підсумував він.

Зброя для України: останні новини

  • США планують оголосити про нові поставки озброєння Україні вже цього тижня, ймовірно у середу, 15 жовтня. Посол США при НАТО Метью Вітакер зазначав, що важливе повідомлення пролунає в межах ініціативи PURL, яка дозволяє союзникам закуповувати американську зброю для передачі Україні.

  • Президент України Володимир Зеленський зазначав, щоРосія боїться, що американці можуть дати нам "Томагавки", "це сигнал, що саме такий тиск може спрацювати для миру".

  • До слова, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що можливе постачання США Україні дозвукових крилатихракет Tomahawkнібито призведе до "ядерної війни".

Теги за темою
Зброя
Джерело матеріала
loader
loader