Труханов про РФ: "Та мене вб'ють, як тільки мене туди викинуть"
Труханов про РФ: "Та мене вб'ють, як тільки мене туди викинуть"

Труханов про РФ: "Та мене вб'ють, як тільки мене туди викинуть"

Одеський мер Геннадій Труханов припускає, що може не подобатись Офісу президента, тому зараз з'явилась інформація про його нібито російське громадянство.

Деталі: У коментарі Радіо Свобода Труханов знову запевнив, що не має та ніколи не мав російського громадянства.

Пряма мова: "Не підходжу для Офісу президента, президенту… Чому? Я не знаю.

4-й рік війна.

Я забезпечую життєдіяльність міста, обороноздатність міста, в тому числі на кожному "прильоті".

Я не знаю, чому я не подобаюсь.

Я вже говорю, може зачіскою не підходжу, я не знаю чим.

Що в мене не то.

Може, наближаються вибори".

Деталі: Мер додав, що Зеленський не говорив із ним перед тим, як ухвалити рішення про припинення громадянства.

Також Труханов вважає, що президент згодом може відмінити цей указ, мовляв, його "ввели в оману, надали ці карикатури, а не паспорти".

На запитання про можливий виїзд до Росії Труханов наголосив, що для цієї процедури у нього немає російського громадянства, а на території РФ він боїться за власну безпеку.

Пряма мова: "Ви кажете на обмін, на який обмін? Та мене вб'ють, як тільки мене туди викинуть.

Тому що те, що я роблю проти них, як їм протидію, я ж не буду вам в ефірі зараз розказувати.

Але ці факти є.

Це наш ворог і мій ворог.

Кожного дня ми ховаємо людей".

Передісторія:.

14 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив у соцмережах, що ухвалив рішення щодо "осіб у яких виявили російське громадянство", не називаючи прізвища.

"Суспільне" та телемарафон "Єдині новини" отримали підтвердження від джерел у державній владі, що йдеться зокрема про Труханова.

Геннадій Труханов обіймає посаду мера Одеси з 2014 року.

Тоді ж з'явилися перші повідомлення про наявність у нього російського громадянства.

Водночас закон про місцеве самоврядування в Україні каже, що позбавлення громадянства є причиною дострокового припинення повноважень мера.

Мер Одеси заперечує, що має російське громадянство, він назвав рішення про позбавлення його українського громадянства "фальсифікацією".

Труханов також заявив, що буде подавати позов до суду.

СБУ пізніше повідомила, що Труханову припинили громадянство України, бо він є громадянином Росії і має діючий закордонний паспорт країни-агресора, оприлюднивши фото документів.

15 жовтня видання The Insider заявило, що копія нібито закордонного паспорта РФ мера Одеси Геннадія Труханова, яку опублікувала Служба безпеки України, є підробкою.

Джерело матеріала
loader