/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F9e977ea5d12365e93e8b49299b7dd433.png)
Норвегія збереже обсяг допомоги Україні наступного року - Зеленський
Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час пресконференції у Брюсселі. Трансляцію спілкування голови Української держави з журналістами здійснював Офіс Президента, Укрінформ ретранслював подію на своєму ютуб-каналі.
«Ми вдячні пану Йонасу (прем’єр-міністр Норвегії), його команді та народу Норвегії. Пакет великий, великий пакет норвезької підтримки. Ми спілкувалися здебільшого про енергетику, адже росіяни руйнували наші об’єкти, і ця допомога залишається критично важливою. Ми також говорили про те, на що можемо розраховувати наступного року, і ця підтримка не знижуватиметься», - зазначив Президент.
Він зазначив, що Норвегія продовжить надавати Україні військову, фінансову та гуманітарну підтримку у наступному році на рівні поточного року.
Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський за підсумком візиту до Норвегії заявив, що Україна отримає близько 150 млн дол. для закупівлі газу взимку, це вже третій цьогоріч пакет енергетичної підтримки від цієї країни.
Фото: Скріншот з відео
