Через нові російські удари є знеструмлені споживачі у кількох областях
Через нові російські удари є знеструмлені споживачі у кількох областях

Через нові російські удари є знеструмлені споживачі у кількох областях

Станом на ранок 5 листопада внаслідок російських атак є знеструмлені споживачі у кількох областях; обмеження споживання електрики діють із 7:00 до 21:00.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Внаслідок ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі на ранок є нові знеструмлення у кількох областях, зокрема – на Сумщині. Аварійно-відновлювальні роботи відбуваються скрізь, де це дозволяє поточна безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання та заживити усіх споживачів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, через наслідки попередніх масованих атак на енергосистемув усіх регіонах України застосовуються заходи обмеження споживання. Зокрема, з 07:00 до 22:00 на всій території України застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Крім того, до 21:00 у більшості областей застосовуються графіки погодинних відключень світла.

Споживання електрики станом на 6:30 середи перебувало на рівні попереднього дня. "Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. Не вмикайте кілька таких приладів одночасно до 22:00", - радить оператор енергосистеми.

Своєю чергою, Міністерство енергетики повідомляє про російські удари по енергетичних об’єктах Донецької, Сумської та Чернігівської областей.

Як повідомлялося, російські загарбники вночі 4 листопада атакували дронами об’єкти портової та енергетичної інфраструктури в Одеській області.

Джерело матеріала
loader
loader