/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F33c2a90e5a32b5492e12bced9715239a.png)
В компанії Fire Point анонсували балістичну ракету на 850 км: коли з’явиться
Співвласник компанії Fire Point, конструктор ракети «Фламінго» Денис Штілерман / © Скриншот з інтерв’ю проєкт «Мосейчук+»
Співвласник компанії Fire Point, конструктор ракети «Фламінго» Денис Штілерман анонсував створення балістичної ракети з дальністю польоту на 850 км.
Про це Штілерман сказав у інтерв’ю Наталії Мосейчук у проєкті «Мосейчук+».
«Зараз ми зробили балістичну ракету на невелику відстань. І до середини наступного року ми зробимо балістичну ракету, яка буде летіти 850 кілометрів», — коротко поінформував конструктор «Фламінго».
До слова, у червні керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що Україна офіційно розпочала масове виробництво власної балістичної ракетималої дальності «Сапсан», і що вона у травні вперше була використана в бою. Виробниками цієї ракети є підприємства зі складу держкомпанії «Укроборонпром».
Військовослужбовець Сергій Тищенко / © ТСНЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

