/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F5d218298950cee5f354cbfc76c556998.jpg)
Росія запустила 22 ракети і понад 460 дронів, чотири з них вилетіли до Молдови й Румунії
У ніч проти 25 листопада Росія вчергове масовано атакувала Україну ракетами і безпілотниками, деякі з яких залетіли на територію країн-сусідів – Молдови і Румунії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Загалом уночі росіяни застосували 22 ракети різних типів, зокрема аеробалістичні, та понад 460 дронів, із яких більшість – російсько-іранські "шахеди".
"Відомо, що чотири дрони вилетіли до наших сусідів – Молдови та Румунії, є точний час прольотів", – повідомив президент.
У Києві на місцях російських ударів працюють рятувальники. Основний удар уночі був саме по столиці та області, і в місті є багато пошкоджень житлових будинків та цивільної інфраструктури. Відомо про 13 поранених і шістьох загиблих людей (мер Віталій Кличко пише, що постраждалих вже 14. – Ред.)
Є руйнування на Одещині: були удари по портах, по продовольству та інфраструктурі. "Жодного військового сенсу", наголосив Зеленський.
Також росіяни били по Дніпровщині, Харківщині, Чернігівщині та Черкащині.
"Головні цілі – енергетика і все, що забезпечує нормальне життя", – написав він.
- У Києві після подвійної атаки почалися екстрені відключення, частина міста без опалення
