Експрокурор за смертельну ДТП у Києві отримав 7,5 року ув'язнення
Експрокурор за смертельну ДТП у Києві отримав 7,5 року ув'язнення

Експрокурор за смертельну ДТП у Києві отримав 7,5 року ув'язнення

Голосіївський райсуд Києва засудив до 7,5 років позбавлення волі колишнього працівника прокуратури, який скоїв смертельну ДТП влітку поточного року в столиці.

Про це повідомив у Телеграмі генеральний прокурор Руслан Кравченко, який представляв державне обвинувачення у цій справі.

«7,5 років за смертельну ДТП. Але відповідальність має бути справедливою. Сьогодні Голосіївський суд ухвалив вирок для колишнього працівника прокуратури, який збив жінку в центрі Києва… Ми просили призначити максимальне покарання – 10 років позбавлення волі, але суд вирішив встановити менший строк. Я вважаю це покарання занадто м’яким, тому сторона обвинувачення подаватиме апеляцію», – йдеться у дописі генпрокурора.

Як повідомлялося, ввечері 19 липня 2025 року працівник прокуратури Андрій Молочний виїхав на пішохідну зону на вулиці Великій Васильківській у Києві та збив жінку на тротуарі. Від травм потерпіла померла у лікарні.

Водій після наїзду на жінку намагався втекти з місця аварії. Результат його обстеження показав наявність у крові підозрюваного 1,77 проміле алкоголю за допустимих 0,2 проміле.

Фото: Прокуратура України

Теги за темою
Київ ДТП Прокуратура
Джерело матеріала
loader
loader