Сікорський: У відносинах США і Росії назріває перезавантаження, Навроцький мав би втрутитися
Сікорський: У відносинах США і Росії назріває перезавантаження, Навроцький мав би втрутитися

Сікорський: У відносинах США і Росії назріває перезавантаження, Навроцький мав би втрутитися

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський передбачає перезавантаження американо-російських відносин, наголошуючи, що президент РП Кароль Навроцький, у якого з Дональдом Трампом хороші відносини, мав би втрутитися в ситуацію.

Про це Сікорський написав в мережі X, передає Укрінформ.

«Війна біля кордонів, і назріває перезавантаження американсько-російських відносин. Замість того, щоб звернутися до свого покровителя у Вашингтоні (Дональда Трампа – ред.), президент (Навроцький - ред.) атакує ЄС та Україну. Він не підписує номінації на посади послів для 40 польських дипломатів...»,- написав Сікорський.

Як повідомляв Укрінформ, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у п’ятницю, 28 листопада, зустрівся у Москві з очільником РФ Володимиром Путіним. Після цього президент Польщі Кароль Навроцький вирішив обмежити програму свого візиту до Угорщини, 3 грудня, виключно участю в саміті президентів Вишеградської групи в Естергомі.

Очільник МЗС України Андрій Сибіга назвав рішення президента ПольщіКароля Навроцького не зустрічатись із прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном "дійсно гарним рішенням".

Теги за темою
Росія Дональд Трамп Євросоюз Польша
Джерело матеріала
loader
loader