Олександр Терен наїхав на Клопотенка через доставку їжі: шеф-кухар відреагував
Олександр Терен наїхав на Клопотенка через доставку їжі: шеф-кухар відреагував

Олександр Терен наїхав на Клопотенка через доставку їжі: шеф-кухар відреагував

Терен доволі різко звернувся до Клопотенка. Пише 24 Канал з посиланням Threads ветерана війни.

Олександр Терен замовив доставку у ресторані "Муза", меню для якого створив Євген Клопотенко, однак їжу не отримав.

Дякую, що нагодував (сарказм!). Замовив українську кухню в "Музі" від Клопотенка і понюхав дулю, бо нічого не приїхало! Ти хоч дивишся, хто і де твоє ім'я використовує?,
– написав ветеран війни.

Шеф-кухар відповів Олександру, назвавши ситуацію прикрою. Він зазначив, що сам привезе їжу ветерану.

Бо це не просто бренд з моїм лицем, це мій бренд,
– наголосив Клопотенко.

Олександр ТеренТерен звернувся до Клопотенка / Скриншот з Threads

Одна з користувачок поцікавилася в Євгена, чи вважає він комунікацію Олександра адекватно. Шеф-кухар запевнив, що не має претензій до Терена.

Будь-який негативний досвід клієнта з моїм бізнесом для мене дуже особистий. Тому я вирішив, що привезти доставку самому – хороша ідея. Тим більше ми знайомі,
– додав Клопотенко.

Євген КлопотенкоКлопотенко про інцидент з Тереном / Скриншот з Threads

Згодом Євген Клопотенко пояснив, що причиною інциденту стала технічна помилка, що виникла внаслідок блекауту. За словами шеф-кухаря, Терен використав усі можливі методи, щоб розв'язати проблему. Коли нічого не допомогло, він вирішив повідомити про ситуацію публічно.

Тут точно була наша провина з доставкою, тому я йому вдячний, бо завдяки цьому вдалося виявити суттєвий баг у нашій системі, через який не один він залишився без їжі (уже все виправили). Тому вважайте доставку від мене особистою подякою,
– написав Клопотенко.

Євген КлопотенкоКлопотенко назвав причину інциденту / Скриншот з Threads

Що відомо про Євгена Клопотенка?

  • Євген Клопотенко є співзасновником ресторанів "Сто років тому вперед" і "Полтава", а також бістро "Інші" у Львові. Крім того, він створив власний кулінарний сайт.

  • Клопотенко брав участь у 5 сезоні проєкту "МастерШеф" і став переможцем. Улітку 2016 року поїхав на навчання у кулінарну школу Le Cordon Bleu в Парижі, а згодом повернувся в Україну.

  • Після навчання у Франції шеф-кухар почав розвивати культуру харчування в Україні, зокрема покращив систему харчування у школах. Також Євген представляє українську кухню на міжнародному рівні.

Джерело матеріала
loader
loader