Європарламент поставив на паузу торгову угоду між ЄС і США
Європарламент поставив на паузу торгову угоду між ЄС і США

Європарламент поставив на паузу торгову угоду між ЄС і США

Європарламент призупинив роботу над затвердженням торгової угоди ЄС і США через останні тарифні погрози американського лідера Дональда Трампа стосовно низки членів Євросоюзу.

Деталі: "Тепер офіційно: угода ЄС і США на паузі до подальших повідомлень.

Наша переговорна команда щойно вирішила призупинити роботу комітету над юридичною імплементацією угоди у Торнбері", – повідомив Ланге.

"На кону – наш суверенітет і територіальна цілісність.

"Бізнес як завжди" вже неможливий", – додав євродепутат.

Перед цим лідери найбільших груп Європарламенту заявили про необхідність ставити на паузу затвердження торгової угоди ЄС зі США через тарифні погрози Трампа низці європейських країн за позицію щодо Гренландії.

Окрім того, Трамп взявся погрожувати Франції гігантськими митами на шампанське через очікувану відмову приєднатися до створюваної ним Ради миру.

Реакція європейських столиць на неї була неоднозначною, від Європарламенту також лунала критика за надмірні поступки ЄС.

Перед тим США погрожували митами на європейські товари у розмірі 30%, тоді як ЄС сподівався зберегти основну ставку тарифів на рівні 10%.

Джерело матеріала
loader
loader