Федоров попередив, що в Україні відключатимуть незареєстровані Starlink
Федоров попередив, що в Україні відключатимуть незареєстровані Starlink

Федоров попередив, що в Україні відключатимуть незареєстровані Starlink

Днями розпочнеться процес верифікації терміналів, що працюють на українській території.

Міністр оборони Михайло Федоров повідомив, що в Україні відключатимуть незареєстровані термінали Starlink для протидії використання супутникового зв’язку на російських дронах-камікадзе. Про це він написав у Telegram.

«Україна спільно зі Starlink вже здійснили перші кроки, які дали швидкий результат в боротьбі з російськими дронами. Наступний крок — упровадження системи, яка дасть змогу працювати на території України лише авторизованим терміналам», — написав він.

Днями розпочнеться процес верифікації терміналів Starlink, що працюють на українській території.

«Уже найближчим днями ми опублікуємо інструкції для українських користувачів щодо реєстрації Starlink для верифікації. Неверифіковані термінали буде відключено», — попередив міністр оборони.

За словами Федорова, процес реєстрації буде простим, швидким і зручним для користувачів.

Нагадаємо, компанія SpaceX мільярдера Ілона Маска вжила екстрених заходів проти використання супутникового інтернету Starlink на російських ударних БпЛА. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Джерело матеріала
loader
loader