Усик прибув до Єгипту: бій року біля Пірамід Гізи вже цієї суботи
Усик прибув до Єгипту: бій року біля Пірамід Гізи вже цієї суботи

Усик прибув до Єгипту: бій року біля Пірамід Гізи вже цієї суботи

Напередодні бою біля Пірамід Гізи український боксер Олександр Усик прибув до Єгипту. Про це він повідомив у своїх соціальних мережах, поділившись першими фотографіями з подорожі. На них спортсмен позує зі своєю командою — тренерами та менеджерами. Цю новину підхопив і журнал The Ring, опублікувавши відео виходу Усика з літака.

Раніше до Єгипту прибув і його опонент, Ріко Верховен. Нідерландський боєць 13 травня поділився в інстаграм відео, в якому підтвердив своє прибуття. Він розповів про свій ваговий стан, який на той момент становив 124,3 кілограма, що на майже кілограм менше ніж 125,1 кілограма, які були раніше. До бою його готує відомий британський тренер Пітер Ф'юрі.

Цей поєдинок, який відбудеться в ніч із суботи на неділю, 24 травня, буде повноцінним професійним боксерським боєм, що складатиметься з 12 раундів. Кікбоксерські удари ногами чи ліктями з боку Верховена будуть заборонені. Усик, що володіє поясами WBA, WBC та IBF, зійдеться з Верховеном на тимчасовій арені під відкритим небом.

Обидва боксери мають значні досягнення. Усик має 24 перемоги, 15 з яких нокаутом, і не зазнав жодної поразки. Він є олімпійським чемпіоном 2012 року та двічі ставав абсолютним чемпіоном світу у двох вагових категоріях. Верховен завоював 66 перемог (21 нокаутом) і зазнав 10 поразок у кікбоксингу, утримуючи титул чемпіона GLORY у важкій вазі понад 11 років.

Місяць тому, 14 квітня, Усик і Верховен провели першу дуель поглядів у Лондоні, посилюючи очікування фанатів. Для майбутнього бою команди Усика також готують спеціальний костюм, натхненний мотивами Стародавнього Єгипту. Цей бій обіцяє стати однією з найвидовищніших подій спортивного світу цього року.

Бій відбудеться на тлі Пірамід Гізи, створюючи унікальну атмосферу для спортивної події. Офіційним транслятором вечора боксу в Україні стане медіасервіс Київстар ТБ, що дозволить українським глядачам спостерігати за поєдинком, а міжнародна пряма трансляція буде доступна на платформі DAZN.

Очікується, що спортсмени вийдуть на ринг близько 23:45 за київським часом. Це бій не є виставковим, він чітко відповідає офіційним правилам професійного боксу.

«Гіза, ми офіційно прибули з командою», – підписав публікацію спортсмен на своїх офіційних сторінках у соцмережах, ділячись першими світлинами з поїздки.

«Доброго ранку, хлопці. До великого бою залишається півтора тижня. Ми вже в Єгипті. Невелике оновлення – усе йде добре», – сказав раніше Верховен у своєму зверненні, опублікованому в The Ring та у дописі, поширеному Usyk. The Cat. Oleksandr (@usykaa).

Поєдинок між Олександром Усиком та Ріко Верховеном обіцяє стати епохальною подією, поєднуючи драматизм спортивного змагання та велич стародавньої історії. Увесь світ з нетерпінням чекає на цю зустріч двох титанів, що відбудеться на тлі Пірамід Гізи, і безсумнівно, залишить свій слід в історії боксу.

Теги за темою
Спорт Бокс
Джерело матеріала
loader
loader