Президент Куби пригрозив США “кривавою бійнею”: що сталося
Президент Куби пригрозив США “кривавою бійнею”: що сталося

Президент Куби пригрозив США “кривавою бійнею”: що сталося

Куба / © Associated Press

Президент Куби Мігель Діас-Канель різко відреагував на повідомлення про можливе загострення між Гаваною та Вашингтоном.

Про це пише CNN

За його словами, будь-яка військова операція США проти Куби обернеться “кривавою бійнею” та поставить під загрозу мир у Латинській Америці.

Заява пролунала після публікацій американських медіа про нібито придбання Кубою сотень безпілотників і можливі плани атакувати американські об’єкти, зокрема базу в Гуантанамо. Кубинська влада назвала ці повідомлення “вигадками”, які можуть використовуватися як привід для втручання.

Напруження між країнами посилилося також через повідомлення про можливе висунення США звинувачень експрезиденту Куби Raúl Castro у справі про збиття літаків гуманітарної організації 1996 року.

Кубинські чиновники наголошують, що країна має право на самооборону відповідно до міжнародного права. Тим часом у США дедалі частіше лунають заяви про необхідність жорсткішої політики щодо Гавани.

Коментарі
Сортувати:
Дерево / © Associated Press

Читати публікацію повністю →

Атака на Ізмаїл / © із соцмереж

Читати публікацію повністю →

Поліція / © Reuters

Читати публікацію повністю →

Дональд Трамп / © Associated Press

Читати публікацію повністю →

Джерело матеріала
loader
loader