Президент США Дональд Трамп післязустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що його головною метою залишається якнайшвидше завершення війни між Росією та Україною.
Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів про переговори із Зеленським.
За словами Трампа, зустріч із українським лідером пройшла добре.
«Зустріч була хорошою. Він робить свою справу. Я хотів би, щоб він закінчив війну. Це дуже просто», — сказав президент США.
Трамп також наголосив, що підтримує робочі відносини як із президентом України Володимиром Зеленським, так і з російським диктатором Владіміром Путіним, і вважає припинення бойових дій головним пріоритетом.
«Я ладнаю і з президентом Путіним, і з президентом Зеленським. Як я йому сказав, я хочу закінчити війну», — зазначив він.
Президент США вкотре звернув увагу на великі людські втрати у війні і назвав чергові цифри втрат.
«Минулого місяця загинули 25 тисяч людей», — заявив Трамп.
Трамп не впершевикористовує подібні оцінки, закликаючи сторони до припинення війни. У попередніх виступах він також говорив про десятки тисяч загиблих щомісяця, наголошуючи на необхідності якнайшвидшого мирного врегулювання.
