Польща веде перемовини зі США щодо виробництва PAC-3 у Європі
Польща веде перемовини зі США щодо виробництва PAC-3 у Європі

Польща веде перемовини зі США щодо виробництва PAC-3 у Європі

Таке виробництво може бути спільно з німцями чи українцями.

Польща розпочала перемовини з адміністрацією США та виробником Patriot Lockheed Martin щодо виробництва ракет-перехоплювачів PAC-3 для систем Patriot на своїй території. Про це повідомив заступник міністра національної оборони Польщі Павел Залевський на полях засідання Північноатлантичної ради НАТО в Брюсселі 27 серпня. 

"Ми очікуємо, з одного боку, промислових рішень, а з іншого боку – політичних рішень", – завив він, передає «Європейська правда».

За словами польського міністра, Польща має відповідні потужності та компетенції для такого виробництва і готова до співпраці в цьому питані як з німцями, так і з українцями.

"Ми не хочемо конкурувати ані з українцями, ані з німцями, ані з будь-ким іншим. Тож якщо було б можливо створити певну форму співпраці між компаніями, між країнами – це добре", – наголосив польський міністр.

Він додав, що виробництво PAC-3 у Європі зміцнить європейську безпеку на фоні дефіциту виробничих потужностей у США.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив про те, що Україна вже отримала невелику кількість ракет до Patriot.  Італія та Франція нададуть Україні ліцензію на виробництво ракет-перехоплювачів Aster 30 на українських підприємствах. Це має зменшити залежність Києва від прямих постачань. 

 

 

 

Джерело матеріала
loader
loader