Дмитро Дубілет

Дмитро Дубілет: колишній топ-менеджер ПриватБанку, який став Міністром Кабінету міністрів у новому уряді

Дмитро Дубілет - Фото 1

Дубілет Дмитро Олександрович - амбітний бізнесмен і новоспечений політичний діяч, який був IT-директором Приватбанку та співзасновником мобільного банку monobank, сьогодні увійшов до Кабміну в новому уряді Гончарука.

  1. Біографія
  2. Сім'я і особисте життя
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Тяга до технологій і перші онлайн-проєкти
  6. Робота в "ПриватБанку"
  7. Волонтерський проект iGov
  8. Monobank: запуск і сарафанне радіо
  9. Вихід на Європу
  10. Спортклуб для київських розумників
  11. Велика політика
  12. Чутки і компромат
  13. Найшла коса на камінь
  14. Не було б щастя, та нещастя допомогло

Біографія

Дмитро Олександрович Дубілет народився 8 жовтня 1985 року в Дніпрі.

До того, як ПриватБанк став державним, Дмитро протягом декількох років очолював його IT-департамент. Завдяки застосуванню інтернет-технологій та впровадженню різних інновацій молодому топ-менеджеру вдалося вивести банк в лідери на українському ринку.

Після звільнення Дубілет-молодший почав розвивати власні проекти (Monobank, iGov, Smartass), прагнучи показати свою перевагу над Приватом.

У планах амбітного підприємця - відкрити банк на Заході і зробити його всесвітнім. Молодий "геній" ІТ користується великою популярністю у багатьох інтернет-користувачів, які постійно стежать за його життям в Телеграм, Інстаграм та Фейсбук.

Сім'я і особисте життя

Молодий бізнесмен доводиться сином Олександру Дубілету, який свого часу очолював ПриватБанк і багато в чому вплинув на професійне становлення свого чада.

Дубілет-молодший є одним з найбільш завидних женихів, що, безумовно, породжує багато чуток про його особисте життя.

Наприкінці липня 2019 року Дубілет повідомив про розлучення зі своєю дружиною Катериною Кузьменко, яка залишається його бізнес-партнеркою.

Дмитро Дубілет - Фото 2

Освіта

Завдяки старанням свого батька і без того розумний Дмитро Дубілет отримав чудову освіту. З 15 років він навчався в американській школі Roycemore (Іллінойс), після чого протягом чотирьох місяців вивчав маркетинг в німецькому університеті (Мерзебург).

У 2006 році Дмитро закінчив КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "міжнародні відносини", а в 2011-му - бізнес-школу в Лондоні. Знає кілька іноземних мов.

Кар'єра

Тяга до технологій і перші онлайн-проєкти

Дмитро Дубілет ще зі шкільних років цікавився точними науками. Йому пощастило поїхати за програмою обмінів в США і кілька місяців провчитися в американській школі. Здібності до написання програмного коду у хлопчика почали проявлятися рано. Вже з 12 років він почав створювати прості сайти, і з часом тільки поглиблював знання.

Крім освіти, батько Дмитра допоміг синові і зі стартовим капіталом для реалізації першого бізнес-проекту. Таким проектом став інтернет-портал громадянської журналістики "ХайВей". Ресурс являв собою сайт, в якому кожен зареєстрований користувач міг опублікувати свою статтю. "ХайВей" створювався ще до того, як з'явилися соціальні мережі, тому ідея дозволити людям ділитися своїми думками здавалася Дмитру досить перспективною.

Через рік після запуску "ХайВей" був викуплений медіа-холдингом UMH за 100 000 доларів.

При цьому, Дубілет залишився розвивати проект, отримавши гарні для цього інвестиції. Він тут же найняв спеціалістів і повністю переписав код "ХайВей". Крім цього, програміст створив кілька спортивних порталів, які через деякий час стали частиною Isport.ua, і сайт про життя в Києві Gloss.ua, який досі активно розвивається.

Не всі проекти були однаково успішними. Деякі то і взагалі провалилися. Наприклад, невдалим вийшов новинний портал Times.ua. Попри цікавий задум (новинна стрічка підлаштовувалась під інтереси кожного читача), проект незабаром був закритий.

Після отримання ступеня МВА в Лондонській бізнес-школі (2011), Дмитро Дубілет поїхав на стажування в варшавський офіс компанії Mastercard, а потім - в ченнайський офіс індійського консалтингового підприємства Infosys. Гарно зарекомендувавши себе на ринку праці, підприємець-початківець навіть отримав пропозицію від Apple, але відмовився, тому що не хотів працювати на другорядних посадах, нехай і в великій корпорації.

Робота в "ПриватБанку"

З огляду на те, що з середини 90-х років на ключових позиціях ПриватБанку працював батько Дмитра - Олександр Дубілет, який згодом і очолив фінустанову Коломойського, прихід в компанію Дубілета-молодшого здається цілком природним явищем.

Дмитро з самого початку отримав керівну посаду, очоливши маркетинговий відділ банку. Незабаром він був призначений директором IT-відділу ПриватБанку, де працював до самого звільнення.

За час своєї діяльності в Приваті Дмитро Дубілет звів до мінімуму технічні збої в роботі банку, на які постійно скаржилися клієнти, а також впровадив принципово нові рішення, завдяки яким банк вирвався в лідери світового рівня.

Після того, як ПриватБанк оголосили неплатоспроможним і націоналізували, Дмитро Дубілет та інші топ-менеджери фінустанови отримали заборону на роботу і були змушені покинути компанію.

Згадки про персону