Владислав Трубіцин
Владислав Трубіцин
5433

Владислав Трубіцин

Трубіцин Владислав Сергійович: букініст і кандидат в депутати Київради від партії «Слуга народу»

Владислав Трубіцин - Фото 1

Трубіцин Владислав Сергійович — за інформацією ЗМІ, займається скупкою і продажем крадених старовинних книг, постачав антикваріатом «регіоналів» і обікрав Нацбібліотеку в Вірменії.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Кар'єра
  4. Компромат
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Владислав Сергійович Трубіцин народився 1 лютого 1983 року в місті Харків.

Сім’я

Владислав офіційно не одружений. Але перебуває у стосунках.

Кар'єра

У 2001 році Владислав зайнявся підприємницькою діяльністю в антикварно-мистецтвознавчій сфері.

Трубіцин очолює громадську організацію «Книжковий ринок» і благодійну організацію «Культурні інновації». У 2015 році він став засновником і одним з власників галереї мистецтв «Старовинна книга».

Трубіцин — співзасновник аукціонного дому "Епоха" і проєкту «Іншокнига», який займається осучасненням творів української літературної класики. Владислав відомий також як захисник київського книжкового ринку Петрівка і засновник Булгаков-фесту. Він автор монографії «Опис книг 18 століття».

У сьомому скликанні Верховної Ради (2012 — 2014) Владислав був помічником народного депутата, представника Партії регіонів Олександра Фельдмана. Свої обов'язки він виконував на громадських засадах.

У 2020 році Трубіцин став кандидатом в депутати Київської міської ради від партії «Слуга народу». Він балотувався та переміг на сьомому (Оболонь) виборчому окрузі, другий номер у списку.

У Київраді увійшов до складу фракції «Слуга народу» та очолив постійну комісію з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою.

Компромат

У ЗМІ відзначали, що Владислав відомий не тільки як меценат і букініст, але і як скупник викрадених з музеїв і бібліотек старовинних книг. Крім того, повідомляється, що у кандидата в депутата є власна майстерня, в якій зводяться штампи і печатки бібліотек з цих фоліантів для подальшого їх перепродажу. За часів Януковича букініст був постачальником краденого антикваріату тодішньої керуючої верхівки.

У 2010 році у Вірменії Трубіцин і його подільники в змові з охоронцями обікрав місцеву Національну бібліотеку. За інформацією журналістів, злодії зуміли винести більше сотні старовинних книг. Через рік банду накрила вірменська поліція. Подільники нинішнього кандидата в депутата отримали реальні терміни, а сам же Трубіцин відмазатися завдяки високим покровителям. Однак у Вірменії він був оголошений в розшук.

У лютому 2022 року правоохоронці повідомили про те, що депутата Київради та ще п'ятеро осіб викрито на отриманні 1,26 мільйона гривень неправомірної вигоди за сприяння організації роздрібної торгівлі в столиці.

За цю суму Трубіцин повинен був сприяти перемозі на електронних торгах у праві розміщення точок сезонної пересувної торгівлі певних компаній, а також подальшого безперешкодного використання точок.

На підтвердження НАБУ опублікувало оперативне відео переговорів фігурантів справи. У якості запобіжного заходу Владиславу було визначено заставу майже п'ятнадцять мільйонів гривень, яку він зміг внести і вийти з СІЗО.

Однак «слузі народу» заборонено залишати Київ без дозволу та спілкуватися зі свідками у його справі. Трубіцина зобов'язали здати закордонний паспорт та носити електронний браслет.

Сам депутат Київради заявив, що ніколи і ні від кого не отримував жодних хабарів і, тим більше, не затримувався на отриманні хабарів. Також Владислав зазначив, що не тікав від НАБУ, і в розшук його ніхто не оголошував.

Він повідомив, що майже рік за ним велося стеження і його активно провокував на отримання хабаря провокатор і агент НАБУ Андрій Максименко, якого те саме НАБУ ще у 2019 році спіймало на хабарі у 90 тисяч доларів. За словами Трубіцина, від хабарів він відмовлявся.

«Я вважаю всю цю справу проти мене політичною розправою за мою жорстку позицію в Київраді, яку я завжди мав і матиму!», — підсумував депутат.

Декларація

У квітні 2021 року Владислав Трубіцин опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Депутат Київради володіє квартирою (71,4 кв.м.), земельною ділянкою (404 кв.м.) та дачею (104 кв.м.) у Києві. У Харкові у спільній власності йому належить ще одна квартира (48,7 кв.м.).

З цінного рухомого майна Владислав задекларував бібліотеку книг XVIII–XIX століть (1560 примірників) та два наручні годинники: Breguet 4243 та Jaeger LeCoultre. Їздить депутат на автомобілі Mercedes-Benz S 600 2018 року випуску. У листопаді 2020 року він придбав машину за 2,3 мільйона гривень.

За 2020 рік дохід від зайняття підприємницькою діяльністю Трубіцина склав 2,6 мільйона. У якості доходу, виплаченого самозайнятій особі він отримав також 2,6 мільйона. Від страхових виплат він отримав 33 тисячі, а за продаж рухомого майна – 2,3 мільйона.

У банку Трубіцин зберігає лише 195 доларів, а готівкою задекларував двісті тисяч доларів. Також йому належить 48 біткоїнів на суму 24 тисячі гривень.

Посилання

Cайт

Facebook

Instagram

Згадки про персону