/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F72fe6cbfe55e578bfcc1dbf994cb74cf.jpg)
Укрзалізниця запустила рейси між правим та лівим берегом Києва
Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 7 років та 238 днів. За цей час ми опублікували вже 16703 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.
Читайте нас в Telegram та Twitter
Фото: t.me/UkrzalInfo
«Укрзалізниця» з 21 березня запускає човникові рейси Дарниця – Святошин, які з’єднають правий і лівий береги Києва. Про це повідомляє пресслужба перевізника.
Поїзди будуть слугувати трансфером до Центрального залізничного вокзалу, поки червона лінія метро працює з обмеженнями, а автосполучення між берегами ускладнене.
Поїзди зі станцій Дарниця та Святошин вирушатимуть щогодини починаючи з 07:30. Останні рейси о 18:30. Вони робитимуть зупинки на станціях Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пасажирський (зупинкова платформа Північна), Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка-Технічна, Борщагівка.
Поїзд базово складатиметься з шести вагонів. Але їхня кількість варіюватиметься залежно від попиту пасажирів.
Вартість проїзду – 15 гривень. Квитки можна придбати у роз’їзного касира на борту або в офіційному чат-боті «Укрзалізниці».
Наразі метрополітен працює у режимі перевезень та як укриття. Рух по червоній лінії організовано від станції «Шулявська» до станції «Університет», по синій лінії – від «Героїв Дніпра» до «Теремків» (без зупинки на станціях «Майдан Незалежності» та «Площа Льва Толстого»), по зеленій – від «Сирця» до «Видубичів» (без зупинки на станціях «Золоті ворота», «Палац спорту», «Кловська»). Також працює ділянка «Славутич» – «Червоний хутір».
Орієнтовний інтервал руху 40 хвилин. Метро для перевезень працює з 08:00 до 19:00. Водночас підземні станції метро цілодобово працюють як укриття.
