/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2Fd8cda8f69308813592a9ae42f3adb448.jpg)
Нова пошта планує до кінця року відкрити відділення в Польщі
Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 7 років та 357 днів. За цей час ми опублікували вже 17937 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.
Нова пошта планує створити власні філії у європейських країнах для роботи на їхньому внутрішньому ринку, на першому етапі йтиметься про сусідні країни. Про це в інтерв’ю LIGA.net заявила директорка компанії з управління репутацією Олена Плахова.
За її словами, у Польщі компанія планує розпочати роботу до кінця цього року. У разі успішного запуску відділення планують відкрити в Словаччині та Румунії.
На початку липня Нова пошта змінила тарифи на міжнародну доставку, зокрема й на сервіс доставки відправлень із міжнародних інтернет-магазинів NP Shopping. Так, термін дії акційної послуги «Речі з дому за кордон» подовжено із знижками від 30% до 75%. Наприклад, тариф на доставку особистих речей в рамках послуги в Польщу зменшився на 33%. Посилка до двох кілограмів вартуватиме 600 гривень замість 800.
