Правила, написані кровʼю: Кличко прокоментував зупинку транспорту під час тривоги
Правила, написані кровʼю: Кличко прокоментував зупинку транспорту під час тривоги

Правила, написані кровʼю: Кличко прокоментував зупинку транспорту під час тривоги

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 8 років та 20 днів. За цей час ми опублікували вже 18199 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Читайте нас в Telegram, Twitter та Instagram

Мер Києва Віталій Кличко вперше публічно прокоментував рішення про зупинку громадського транспорту під час повітряної тривоги.

Журналіст видання «Бабель», якому міський голова дав інтерв’ю, спитав, що робити, якщо громадський транспорт зупинився на ділянці від метро «Почайна» в бік Троєщини, де до найближчого укриття треба йти близько пів години.

«У разі повітряної тривоги скупчення людей — це небезпека. Потрібно виходити з центрів і йти в укриття, в багатьох з яких вони є, зокрема, підземні паркінги. Якщо немає укриття, потрібно миттєво сховатися, це мають бути або бетонні конструкції, або улоговина. Люди повинні вийти з транспорту і розосередитися… Це правила, написані кровʼю. У Миколаєві влучили в зупинку, загинули багато людей, багато поранених. Ці правила для того, щоб уникнути трагедії», – пояснив Кличко.

За словами мера, це не його самостійне рішення, а Ради оборони міста (яку, до речі, він очолює), за рекомендацією військових, фахівців Служби з надзвичайних ситуацій.

Петиція про скасування рішення про зупинку роботи громадського транспорту під час тривоги за тиждень набрала необхідну кількість голосів.

У КМДА роз’яснювали, що після початку повітряної тривоги комунальний транспорт висаджуватиме пасажирів до найближчої зупинки або навіть «кишені». Передбачається, що пасажири прямуватимуть до укриття, а водій чекатиме на них це час плюс десять хвилин після відбою тривоги. Повторно сплачувати за проїзд не потрібно, зокрема якщо пасажир не встиг на той самий транспорт і сів у наступний.

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button
Источник материала
loader