/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F197620e9550eb1665b78c0a32970241e.jpg)
Російський дрон зруйнував багатоповерхівку в Одесі: двоє загиблих
Вночі росіяни атакували дронами Харків, Одесу та міста Сумщини. Повітряні Сили повідомили про пуски 17 «шахедів» із території РФ та кримської Балаклеї.
Один із безпілотників влучив у житловий будинок в Одесі, один під’їзд багатоповерхівки зруйновано вщент. З-під завалів дістали тіла двох загиблих.
Ще вісім людей постраждали, серед яких трирічна дитина та вагітна жінка. 26-річна дівчина у важкому стані, повідомляє ДСНС.
З-під завалів також вдалося дістати живого чоловіка при свідомості. В момент влучання дрона він перебував у підвалі, повідомляє голова обласної адміністрації Олег Кіпер.
Харків атакували «шахедами» близько опівночі. Вибито вікна житлових будинків, пошкоджено 17 автомобілів, постраждалих та загиблих не виявили, повідомляє голова обласної адміністрації Олег Синєгубов.
У Куп’янську безпілотник влучив у приватний житловий будинок, зайнялась пожежа. Рятувальники дістали з-під завалів тіло господаря будинку — 76-річного чоловіка. Перед тим по місту били артилерією.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті
