Німеччина схвалила програму заходів для відбудови України
Німеччина схвалила програму заходів для відбудови України

Німеччина схвалила програму заходів для відбудови України

Німецький уряд ухвалив план дій для відновлення України, – програма заходів спрямована на залучення приватних інвестицій, а також коштів від філантропів і благодійних фондів. Кошти спрямують в сферу логістики, сільське господарство, виробництво продуктів харчування, будівництво, а також у відновлювану енергетику.

Завдяки цій програмі Німеччина прагне сприяти приватним інвестиціям як українських, так і німецьких та інших міжнародних підприємців. Для залучення інвесторів у самій Україні, на базі існуючого з 1999 року німецько-українського фонду Business Development Fund та за допомогою ФРН, створять подібну до німецького державного банку KfW фінансову структуру.

За словами Гоффман, на покращення інвестиційних умов спрямують і сім мільярдів євро з фонду ЄС, створеного для допомоги Україні.

На запитання, чи доцільно починати відновлювати Україну, покиточиться війна, міністерка з питань економічного співробітництва та розвитку Свенья Шульце відповіла:

«Підприємства в Україні працюють, є регіони, де виробництво триває, а люди ходять на роботу. І треба, наприклад, допомогти прифронтовим підприємствам перенести виробництво в глибину країни. Це для України надзвичайно важливо, зокрема й зараз, коли в країні ще триває війна. Адже це і такі необхідні податкові надходження до українського бюджету».

Раніше «Хмарочос» розповідав, що данці планують втілити в Україні проєкти з будівництва доступного житла.

  • #Відбудова
  • #Війна
  • #Німеччина

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Источник материала
loader