Що таке «гіалуронові вуса» та як їх прибрати
Що таке «гіалуронові вуса» та як їх прибрати

Що таке «гіалуронові вуса» та як їх прибрати

Ін`єкції філерів на основі гіалуронової кислоти багато років залишаються однією з найпопулярніших процедур естетичної косметології. Але сьогодні, якщо порівнювати з минулими роками, ми бачимо все більше варіантів красивого наповнення губ зі збереженням натуральних ознак. Це стало можливим завдяки, з одного боку, розвитку нових методів введення філерів, з іншого — більш прискіпливому ставленню як пацієнтів, так і лікарів до естетичного результату корекції. 

Ексклюзивно для ELLE.UA лікарка-дерматологиня, косметологиня, засновниця клініки естетичної медицини Olshanska Clinic, керівниця навчально-методичного центру INNOVAesthetic Україна, сертифікована тренерка Professional Derma, Galderma Ольга Ольшанська розповіла, що таке «гіалуронові вуса», чому виникають негарні естетичні ефекти і як їх уникнути.

Що таке «гіалуронові вуса» та як їх прибрати - Фото 1

Згідно досить свіжого наукового дослідження, проведеного у 2023 році групою таких добре відомих сучасних вчених, як Артур Свіфт і Себастьян Катафано, було виявлено, що губи з натуральними ознаками привертають більше уваги. Це було з’ясовано визначенням підсвідомого вподобання людей шляхом аналізу трекінгу їхнього погляду.

В дослідженні погляд спостерігачів затримувався на губах с пропорцією верхньої губи до нижньої як 1:1,6 — довше, ніж на губах інших пропорцій. Також визначалось більше уваги на губах з базовим об’ємом.

Ознаками натуральних губ також вважаються:

  1. Збережені складочки на червоній каймі губ;
  2. Помірний блиск;
  3. Відсутність зайвих тіней;
  4. Відсутність неприродних утворень.

Що таке «гіалуронові вуса» та як їх прибрати - Фото 2

«Гіалуронові вуса» та інші небажані результати корекції губ

До неприродних зайвих тіней та неприродних утворень відносяться такі побічні ефекти ін`єкування, як «гіалуронові вуса», додаткова тінь над верхньою губою або специфічні заломи шкіри над верхньою губою.

Чому ж виникають такі негарні естетичні ефекти і як їх уникнути?

Перша причина  виникнення «гіалуронових вусів»  — надлишкове введення філеру. Річ у тім, що тканини губ мають певний індивідуальний об`ємний резерв. При спробі ввести великий об`єм філеру (більше ніж 1 мл) за одну процедуру або за дві з маленьким проміжком по часу (наприклад, протягом 1-2 місяців), філер мігрує над верхньою губою, формуючи валик. Цей валик  виглядає як неприродне потовщення шкіри над червоною частиною верхньої губи та створює ефект вус.

Друга причина виникнення «гіалуронових вусів» — це невірна техніка ін`єкуваня. Під час проведення процедури існують певні правила введення препарату, які профілактують формування гіалуронового валика над губою. Нехтування цим нюансами призводить до формування ненатурального ефекту та міграції препарату у шкіру верхньої губи.

Третя причина виникнення «гіалуронових вусів» — невірно обраний препарат. 

Як правильно обрати препарат для корекції губ?

Сьогодні на ринку існує безліч пропозицій філерів. На жаль, не всі запропоновані на ринку філери є якісними продуктами. При виборі препарату треба звертати увагу на реєстрацію його в Україні.  Крім того, для губ треба обирати тільки ті філери, що призначені саме для цієї зони. Такі препарати мають певні фізичні  властивості.

Наприклад, вони мають гарно інтегруватися в тканини. Це здатність філеру в місцях введення умовно «просочити» губи та надавати їм максимально природний вигляд. Також філер має бути еластичним — змінювати форму разом з губами при мімічних рухах. Це профілактує міграцію препарату та утворення «гіалуронових вусів». Ідеальним препаратом для цієї зони, який повністю задовольняє потреби цієї зони по якості та властивостям, є препарат Restylane Kysse. За допомогою цього препарату можна отримати красиву корекцію зі збереженням натуральної текстури губ без ускладнень та побічних явищ.

Ще один неприємний естетичний  дефект після корекції губ  — тінь над верхньою губою.  Причина цього  — надмірне збільшення губ на фоні короткої відстані від основи носа до контуру верхньої губи.

Таким пацієнтам не варто формувати великі губи, а треба залишати їх близькими до натурального об`єму.

Косметолог розповіла, що таке гіалуронові вуса

Як прибрати «гіалуронові вуса» та позбавитися інших небажаних результатів корекції

Лікування  таких естетичних недоліків, які можуть виникнути після корекції  проходить за допомогою гіалуронідази. Це фермент, який розщеплює  стабілізовану гіалуронову кислоту, з якої складається філер.  Як правило, «гіалуронові вуса» або тінь над губою  вдається прибрати повністю, але при повторної корекції треба взяти до уваги моменти, який привели до формування небажаних явищ.

Обирайте для красивих натуральних результатів освіченого лікаря та якісні препарати.


Источник материала
loader