CEO сервісу доставки опублікував вакансію, де не передбачена зарплата. Що відомо
CEO сервісу доставки опублікував вакансію, де не передбачена зарплата. Що відомо

CEO сервісу доставки опублікував вакансію, де не передбачена зарплата. Що відомо

CEO сервісу доставки їжі Zomato опублікував вакансію Chief of Staff, яка збурила мережу. Вільну посаду у своїй компанії він описував як можливість навчатися та з відсутністю стандартних переваг – зарплати.

здивована дівчина, ZomatoCEO Zomato хоче, щоб кандидат платив за можливість працювати в компанії. Фото: depositphotos

Резонансний допис опублікував засновник і CEO сервісу Zomato Діпіндер Гойал. Як пише New York Post, опис вакансії починався цілком стандартно. Так, компанія шукала когось, хто володіє комунікаційними навичками, готовий навчатися і, зокрема, має мало досвіду (тобто не має багажу). Обовʼязки – все, що потрібно для розвитку компанії.

Також було вказано, що кандидат отримає в 10 разів більше знань, ніж дасть 2-річне навчання у школі менеджменту, адже доведеться працювати із CEO та найбільш досвідченими працівниками.

А далі почалось найцікавіше. Гойал відразу попередив, що ця вакансія не має звичайних переваг, як інші. Так ця робота стає непривабливою для багатьох кандидатів.

 «В перший рік на цій посаді немає зарплати. Насправді вам доведеться заплатити 20 лакхів рупій ($24 тис.) за цю можливість», – написав CEO.

Він уточнив, що сума буде переведена у БО Feeding India, яка належить компанії (якщо кандидату запропонують роботу, звісно). Щоб продемонструвати, що Zomato робить це не лише для економії грошей, компанія заявила, що внесе 50 лакхів рупій ($59 тис.) – еквівалент зарплати керівника апарату – на рахунок благодійної організації за вибором працівника.

За рік зарплата працівника становитиме більш як $59 тис., запевняють у компанії.

«Ми вважаємо, що люди, які претендують на цю посаду, повинні робити це заради можливостей навчання, які вона надає, а не заради високооплачуваної роботи, яка змусить вас виглядати круто перед собою чи людьми, на яких ви хочете справити враження», – йдеться в оголошенні.

Там також уточнюється, що це варто сприймати як можливість швидкого навчання. Для відгуку достатньо надіслати лист до 200 слів.

Реакція мережі

Допис став вірусним і отримав чимало реакцій користувачів. Багато людей зазначали, що єдині претенденти, які могли б дозволити собі цю «можливість», були ті, кому ця робота взагалі не була потрібна.

Інші назвали цей крок «абсурдним», «незручним» і «абсолютною помилкою».

«Це не робота. Це хобі», – зазначив один із користувачів.

Пояснення щодо вакансії

В останньому оновленні (і після хвилі негативної реакції) Гойал повідомив, що вже не прийматиме заявки, а на роль уже відгукнулися понад 18 тис. людей.

Потім він стверджував, що вимога до успішного заявника сплатити тисячі доларів «гонорару» була «лише фільтром для пошуку людей, які здатні оцінити можливість швидкої кар’єри, не загрузнувши в обмеженнях перед ними».

Він запевнив, що стягнення грошей з людей «ніколи не було частиною плану». Насправді він не планував просити гроші та однаково заплатив би потрібній людині.

Та не всіх це переконало. Користувачі писали про втрату довіри, що пояснення – це насправді крок назад через негативну реакцію та дурний піар-трюк.

  • Нагадаємо, раніше ми розповідали про стартапера, який шукає працівника, готового працювати весь день (так-так, з 8-ї до 23-ї години) і навіть у вихідні.
Источник материала
loader