Одночасно співали понад 1300 людей: у Чернівцях встановили світовий рекорд з наймасовішого виконання колядки
Одночасно співали понад 1300 людей: у Чернівцях встановили світовий рекорд з наймасовішого виконання колядки

Одночасно співали понад 1300 людей: у Чернівцях встановили світовий рекорд з наймасовішого виконання колядки

Про це повідомляє видання "Молодий буковинець", передає "Еспресо.Захід".

Для буковинців захід став символом єдності та різдвяної радості. 

Встановлення рекорду у Чернівцях

Фото: Чернівецько-Буковинська єпархія ПЦУ

Спільна колядка-рекордсменка прозвучала у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту. Виконували усі, хто там зібрався, "На різдвяні свята всі ся радуймо". А відбувся захід із благословення преосвященного єпископа Феогноста.

Представники Книги світових рекордів офіційно зафіксували досягнення та вручили учасникам і організаторам сертифікат, який підтверджує встановлення рекорду у категорії "Наймасовіше виконання колядки".

Встановлення рекорду у ЧернівцяхВстановлення рекорду у Чернівцях

Фото: Чернівецько-Буковинська єпархія ПЦУ

Інші новини культури

У Львові в мистецькому центрі Lem Station відкрили виставку кандидата фізико-математичних наук, підприємця, альпініста, плавця Ігоря Яськевича. Він є другим львів’янином в історії, який піднявся на Еверест. Окрім Евересту, Ігор Яськевич раніше також занурювався на 70 метрів у глибини Блакитної діри в Червоному морі, яка входить до десятки найнебезпечніших місць для норців. Зазначається, що його виставка "Паралельний всесвіт" – це про людину, її пережиття, плинність часу, про відкладання важливих речей на потім, яке може не настати.

Українські морпіхи, десантники і піхотинці разом зі співачкою та композиторкою Люсьєною Винокуровою виконали її авторський твір "Молитва до Святого Миколая". У записі пісні взяв участь чоловічий хор Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України із художнім керівником Дмитром Антонюком. А Люсьєна Винокурова приміряла на себе роль солістки на час виконання пісні, для якої сама написала слова, музику та створила аранжування для хору.

Традиційно на Різдво у Львові виступали найрізноманітніші вертепи, співалися колядки, правилися служби Божі, та ще й збиралися гроші на потреби українського війська. У Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького вертепні дійства та коляда вже звично зібрали містян та гостей на спільне святкування Божого народження. І вже котрий рік поспіль усі різдвяні артисти прийшли з колядою заради зборів на потреби українських захисників: збирали і на РЕБи, і на дрони, і на інші запити військових. 

У п'ятницю, 27 грудня, у дні різдвяних свят у центрі Львова просто неба театр "Воскресіння" та дітки-переселенці розповіли містянам та гостям біблійну історію. Працювала з дітьми над підготовкою особливої різдвяної містерії режисерка та акторка театру "Воскресіння" Галина Стричак. А в основу вистави лягла біблійна історія про царя Ірода, який шукав маленького Ісуса.


Источник материала