Серед мажорів, які блокували рух у Києві та слухали пісню "Я русский", був син власника львівського ViP-готелю
Серед мажорів, які блокували рух у Києві та слухали пісню "Я русский", був син власника львівського ViP-готелю

Серед мажорів, які блокували рух у Києві та слухали пісню "Я русский", був син власника львівського ViP-готелю

Про це йдеться в розслідування Bihus.Info, передає "Еспресо.Захід".

"Хто ці хлопці? Микола Цимідан – син ексмера Лимана, якого підозрювали у зв’язках із сепаратистами. Андрій Драган – молодий провокатор із любов’ю до російської музики і погрозами наклепів. Антон Юткін – ще один герой цього відео, син бізнесмена зі зв’язками в окупованому Криму", – пишуть журналісти. 

Антон Юткін – син власника VIP-готелю у Львові (BANK Hotel)

Батьком одного з фігурантів скандалу, Антона Юткіна, є бізнесмен В’ячеслав Юткін – власник кількох готелів, який наприкінці 2023 року потрапив у санкційний список РНБО через тісні зв'язки із росіянами.

Читайте також: РНБО ввела санкції проти власника VIP-готелю у Львові

Він працював на дочірню компанію Сбербанку Росії в Україні. Після початку війни у 2014-му Юткін все ще залишався співвласником двох готелів в окупованому Криму. 

"А якщо вірити офіційним реєстрам країни-терориста, то він і досі володіє принаймні одним із них", - стверджують журналісти. 

Крім того, за даними аналітичної системи You Control, В'ячеслав Юткін є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Марія", зареєстрованого у Львові на вул. Листопадового Чину, 8 (Bank Hotel)

У соцмережах його син Антон Юткін вихваляється тим, що є одним із мажорних столичних дітей. А з допомогою цього скандалу намагається набрати підписників на своєму телеграм-каналі під російську музику, кажуть у Bihus.Info. 

У виданні додають, що всього юнаків, які фігурували на скандальному відео, було шестеро. 

"Троє, про яких ми не згадали, зараз не з'являються у публічному просторі. Частина з них навіть не спілкується зі своїми друзями", – додають розслідувачі. 

Микола Цимідан – син ексмера Лимана

Тож Микола Цимідан називає себе у соцмережах – "Николай Донецьк".

"Його життєва кредо – насолоджуватися життям. А плани на майбутнє – приватизувати масштабний український бізнес", – кажуть розслідувачі. 

Батьком Миколи є Петро Цимідан, він володіє та керує аграрним бізнесом. Раніше був міським головою Лимана на Донеччині. 

"Коли росіяни захоплювали місто вперше, у 2014-му, Петро Цимідан, схоже, знайшов з ним спільну мову. …  За доброю українською традицією ніякого покарання він не отримав. І після звільнення міста став його очільником. Схоже, що очолював доволі успішно для себе. Його підозрювали в недостовірному декларуванні. Чоловік "забув" внести в декларацію чисто дрібнички. Всього лише будинок, готель, кафе і ще 15 земельних ділянок", - зауважують у Bihus.Info. 

Його син Микола "живе своє найкраще життя в Києві". Адже соцмережі хлопця – це люксові тачки й постійні вечірки в дорогих київських закладах. Наприклад, у ресторані Catch він витратив 30 тис. грн, стільки ж грошей залишив у ресторані "Фенікс". Сам Микола в соцмережах розповідає, що щодня витрачає від 7 до 40 тисяч гривень. 

"У ситуації з руснявою музикою своєї вини не вбачає, бо це все "наклеп і монтаж". Цимідан переконаний, що цей випадок, який зробив його відомим, абсолютно ні на що не вплине", - зауважують розслідувачі. 

Андрій Драган – знаний провокатор, який співпрацював з нардепом-утікачем Дмитруком 

Драган не вперше з’являється у таких скандалах. У червні 2024-го в мережі з'явилось відео, де тоді 16-річний Андрій Драган співає гімн Росії та каже про те, що він "русскій". 

"Тоді підлітка швидко знайшли працівники поліції та СБУ, а в нього так само швидко знайшлося виправдання. Мовляв, відео старе, записане ще за кілька років до публікації, а як воно потрапило в мережу, хлопець не знає, бо сам нічого не оприлюднював", - говорять розслідувачі. 

Також Драган відомий тим, що публічно видавав себе за співробітника СБУ, постив фейкові посвідчення, грамоти та розповідав про свої нібито зв'язки у службі. 

"Показухою для народу можна назвати соцмережі Драгана. Тут елітні тачки, дорогі ресторани, пачки-готівки і любов до російського", - зауважують у виданні.

Також показовий момент, що в інформації про себе Драган пише: "активно веду боротьбу з корупцією в Україні, помагаю фонду, який цим займається, співпрацюю з нардепом Артемом Дмитруком". Журналісти припускають, що мова про співпрацю довкола шахрайських кол-центрів, якими нібито займався Дмитрук до своєї втечі з України. 

Читайте також:Нардеп-"слуга" Дмитрук після втечі з України дав інтерв'ю російським пропагандистам RT

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  • Нагадаємо, у Києві група підлітків перекривала рух транспорту в центрі міста під російську музику. Поліція встановила їхні особи та провела обшуки за місцем мешкання двох фігурантів, під час яких було вилучено пістолети, ножі та набої


Источник материала
loader