6 рецептів весняних смузі для схуднення, детоксу та імунітету
6 рецептів весняних смузі для схуднення, детоксу та імунітету

6 рецептів весняних смузі для схуднення, детоксу та імунітету

В чому користь смузі? Як приготувати смузі для детоксу та схуднення? Насправді весна — ідеальний сезон для вживання смузі. Після зими нам хочеться більш легкої їжї, а корисні смузі — саме те, що потрібне для відновлення організму. Також смузі чудово вписуються до пісного щоденного меню через підтримання відчуття ситості протягом дового часу.

Зелені смузі здатні нормалізувати рівень гемоглобіну в крові, упорядкувати травлення, вивести з організму шлаки та зайву воду. «Свіжі зелені соки та смузі змінять ваш метаболізм, змусивши організм використовувати жири для отримання енергії. А вуглеводи надійдуть в організм у вигляді корисної клітковини, якою так багаті зелені плоди», — пояснює експерт із харчування Джейсон Вейл.

Рецепти найкращі рецепти весняних смузі

Способів схуднути за допомогою смузі кілька. Перший варіант — пити його вранці натщесерце, за пів години до сніданку. Наприклад, Єва Лонгорія замінила зеленим детокс-смузі каву і кофеїновмісні напої. Другий варіант — вживати зелені смузі та соки в перерві між основними прийняттями їжі, щоб вгамувати відчуття голоду.

«Щойно я починаю думати про фермерський бургер, одразу ж замовляю зелений сік на основі капусти калі», — ділиться Блейк Лайвлі.

Нарешті, третій і найефективніший варіант — пити смузі після тренування, як це роблять Дженніфер Гарнер і Гвінет Пелтроу. Зелений сік підвищує м`язовий тонус, очищаючи при цьому внутрішні органи та кров. 

Смузі максимально корисні тільки в сирому вигляді. Використовуючи блендер, ви отримуєте саме смузі, а не сік, оскільки в процесі перемелювання зберігається клітковина — це означає, що організм буде витрачати додаткову енергію на її перероблення.

фруктові та овочеві смузі

Рецептів смузі безліч, і більшість дівчат, які бажають перейти на здоровий спосіб харчування, адаптують його відповідно до власних уподобань. Так, Міранда Керр додає в коктейль свій улюблений сік ноні, а Розі Гантінгтон-Вайтлі — порошок водорості хлорели.

Якщо ви новачок, і не знаєте, з чого почати, під час візиту до супермаркету відправляйте до візка все зелене, що знайдете на полиці з овочами та фруктами, — спаржу, шпинат, броколі, ревінь, салат ромен, крес-салат, зелені перець і яблука, авокадо та ківі. І пам`ятайте: якщо ви готуєте смузі, не додавайте в нього йогурт. Це суперечить усім законам, від макробіотики й аюрведи до здорового харчування загалом. В іншому ж вмикайте уяву або надихайтеся великим гідом зі смузі з найкориснішими, найсмачнішими та перевіреними рецептами від екоактивістки, засновниці компанії Glossary Organic Products та екофонду Glossary Eco Foundation, амбасадорки міжнародної організації No More Plastic Анастасії Цибуляк.

зелені смузі

«Смузі дуже корисні: для краси шкіри, очищення організму, зниження ваги в домашніх умовах, посилення енергії. Поєднання зелені, овочів, фруктів, спецій і великої кількості неоціненне для здоров`я нашого організму. При цьому приготування займає мінімум часу: потрібно змішати кілька інгредієнтів, збити їх хвилину-півтори — і корисний сніданок, обід або вечеря готові», — дає підказку Анастасія.

Як отримати найбільшу користь від смузі

  • Найкорисніші — кислі на смак смузі. Вони добре діють на організм, зсуваючи рівень PH у лужний бік. Якщо у вас немає проблем зі шлунково-кишковим трактом, експериментуйте із зеленим яблуком і селерою, імбиром і лимоном.
  • Щоб вивести зайву воду з організму і позбутися набряків, додавайте в смузі лимон, лайм і шпинат.
  • Як втамувати голод між обідом і вечерею? Спробуйте замість звичного 5 o`clock tea з печивом — 5 o`clock smoothie! І бажання післяобіднього сну як рукою зніме! Хочете влаштувати собі легку вечерю? Приготуйте зелений смузі, в якому немає банана і крохмалистих фруктів.

зелений смузі: користь та рецепти

3 важливі правила приготування смузі:

  • Не потрібно змішувати незмішуване — занадто багато інгредієнтів можуть зробити смузі «незрозумілим» і несмачним.
  • Пам`ятайте про три обов`язкові компоненти смузі: рідина (вода, фреш, зелений або трав`яний чай, рослинне «молоко» з горіхів, рису, спельти, кунжуту або кокоса, зелень (листя салату або шпинату, м`ята, меліса, петрушка, рукола, кріп, капуста калі та броколі) або улюблені фрукти/ягоди, які додадуть напою солодкості або кислинки, свіжості або м`якості. 
  • Для максимальної користі доповніть смузі суперфудами: насінням льону чи чіа, ягодами годжі, кунжутом або спіруліною.

Як готувати смузі

Усі інгредієнти збити в блендері до однорідної консистенції, густоту відрегулювати на смак.

6 рецептів смузі для імунітету, схуднення і детоксу

Інгредієнти для улюбленого зеленого смузі Сінді Кроуфорд

Мигдальне молоко — ½ склянки

Заморожений банан — 1/3

Свіжий шпинат — 1 склянка

Свіжа м`ята — 10 листочків

Протеїн — 1 ч.л.

Свіжа зелень — 2 ч.л.

Щіпка какао до смаку

смузі для схуднення навесні

Смузі для схуднення

Селера — 2 стебла 

пучок листя шпинату

1 банан

сік ½ лайма

1 склянка мінеральної води

Детокс-смузі

Свіжовичавлений сік з 1 апельсина

1 зелене яблуко

1 ч. ложка насіння льону або чіа

Пучок зелені (салат, м`ята, меліса, петрушка, кріп).

Антиоксидантний смузі

1 склянка заморожених або свіжих ягід (чорниця, малина, смородина, журавлина,

полуниця)

1/2 склянки гранатового соку (без цукру)

1 склянка темної зелені

1/2 авокадо

1 ст. л. насіння чіа або льону

1 ч. л. порошку макі

1 склянка кокосової води або звичайної

мінеральної води без газу

Смузі з чорною смородиною та імбиром

1/2 склянки чорної смородини (замороженої або свіжої)

1/2 яблука

1/2 чайної ложки тертого імбиру

1 ст/л порошку гриба чаги

1 склянка води

1 чайна ложка меду (за бажанням)

Смузі для посилення імунітету 

1 середня соковита морква

½ ч/л натертої свіжої куркуми або порошку

1/2 склянки свіжовичавленого апельсинового соку

1/2 склянки кокосового молока

1/4 ч. л. імбиру

1/2 ч. л. меду (за бажанням)

Мінеральна вода без газу 


Источник материала
loader