/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F1265e93ba2168da63aaf27dcf006090a.jpg)
В столиці дослідили стан 5-зіркових готелів. Чи відповідають вони міжнародним стандартам?
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F1265e93ba2168da63aaf27dcf006090a.jpg)
Компанія Ino.The Developer проаналізувала, чи потребує готельний ринок Києва перезавантаження для міжнародної співпраці та, що саме зараз йому бракує.
Так за результатами аналізу, пʼятизіркові готелі в Києві відповідають основним вимогам, але їм не вистачає унікальних особливостей та інновацій, які вже є стандартом у світі. Це включає smart-технології, біофільний дизайн, wellness-зони, приватні простори та персоналізоване обслуговування.
Попри війну, пʼятизіркові готелі залишаються ключовими для міжнародної дипломатії та комунікації в кризових регіонах. Безпека, автономність, технічне оснащення та надійний сервіс — це важливі умови для роботи дипломатів, журналістів, гуманітарних організацій та бізнесменів. Вони формують попит на готелі Києва.
Засновниця Ino.The Developer, Валентина Кравченко, зазначила: «Бізнес-туристи, дипломати та міжнародні партнери шукають не просто місце для ночівлі, а безпечний і надійний простір для роботи й відпочинку, що відповідає сучасним викликам». Вона підкреслила, що йдеться не тільки про комфорт, а й про підтримку міжнародної співпраці та відновлення України.
Більшість пʼятизіркових готелів Києва відповідають базовим стандартам, але столичні готелі мають менші розміри номерів порівняно зі світовими стандартами. Стандартні номери мають площу від 21 м², тоді як у світі вони мають бути 30-35 м², а люкси в Києві рідко перевищують 60-70 м², тоді як за кордоном їхня площа починається від 80 м².
Понад 80% міжнародних ділових відвідувачів очікують сучасних digital-рішень, індивідуального сервісу та wellness-програм. 70% гостей шукають нові стандарти якості, засновані на безпеці, комфорті та екологічності, а не на «традиційному пафосі».
Основний дохід столичні готелі отримують від номерів і ресторанних послуг. Інвестування в проєктування номерів з акцентом на робочий простір і розвиток ресторанів, що відображають локальну культуру, дозволяє готелям підвищити прибуток і залучити міжнародних гостей.
Світові готелі вже використовують гнучкі конференц-простори, що важливо для організації міжнародних заходів. У Києві не вистачає таких просторів, які б відповідали міжнародним вимогам і мали необхідне технічне оснащення. Також, вони повинні відповідати вимогам безпеки.
Співпраця з міжнародними готельними мережами дозволить інтегрувати Київ у глобальні системи бронювання та лояльності, що приваблює міжнародних гостей.
Загалом в Ino.The Developer резюмували, «Київ потребує оновлення готельної інфраструктури для міжнародної співпраці — безпечної, технологічної та функціональної. Це стане стратегічною інвестицією в розвиток столиці, зміцнення міжнародних звʼязків і майбутню економічну стійкість України».
Нагадуємо, що біолог відкрив на Київщині екоготель із дзеркальними будиночками.
- #Готелі
- #Київ
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті
