/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F193%2F37bec4bc248ce522c3162ddc55175b62.jpg)
Українські митці зі Львова вперше презентували свої роботи на Triennale di Milano
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, передає "Еспресо.Захід".
Виставка проходить під темою "Нерівність" і об'єднує художників, архітекторів, музеї та інституції з понад 45 країн світу.
Завдяки Zenyk Art Gallery та кураторці Христині Береговській, цього року у виставці беруть участь і п’ятеро митців зі Львова. Їхні роботи розповідають про ментальну, фізичну та національну картографію України — про те, як ми себе окреслюємо і переосмислюємо в умовах війни та спротиву.
???? Ольга Кузюра — інсталяція з білими кистями рук, що виступають зі стіни. Це нагадування про фізичні втрати українців, про зруйновані тіла, які все ж залишаються символом сили та боротьби.
???? Володимир Семків — скульптура "Оптиміст": обпалена дерев’яна голова з усмішкою на вустах. Попри руйнування, вона символізує незнищенну надію — навіть у попелі залишаються мрії.
???? Олекса Фурдіяка — інсталяція "Подих", де ритмічні циліндри нагадують легені. Це візуальне втілення дихання нації, яка живе між війною і миром.
???? Вероніка Черідніченко — віртуальна інсталяція, що реагує на катастрофу Каховської ГЕС. Робота про втрату, трансформацію і нову реальність після масштабного екологічного злочину.
???? Денис Шиманський — інсталяція "Стовп життя / Щілини – Укриття", присвячена тимчасовим укриттям українців. Щілини у бетоні стають місцем між життям і смертю, простором виживання і водночас — свідками війни.
- У Львівському палаці мистецтв відкрили дві виставки польських митців
