На Подолі відкрили центр підтримки підлітків з дизайном, який не «декорує, а допомагає справлятись»
На Подолі відкрили центр підтримки підлітків з дизайном, який не «декорує, а допомагає справлятись»

На Подолі відкрили центр підтримки підлітків з дизайном, який не «декорує, а допомагає справлятись»

На Подолі відкрили центр підтримки підлітків з дизайном, який не «декорує, а допомагає справлятись» - Фото 1

Клуб Добродіїв у співпраці зі студіями Yova Yager Studio та NUMO buro відкрив в Києві простір психологічної підтримки для підлітків.

«Місце сили» — це соціальна ініціатива з унікальним дизайном, який не «декорує, а допомагає справлятись».

За словами авторів проєкту, цей простір — один з перших в Україні, де дизайн допомагає не тільки створювати атмосферу, а й вирішує соціальні питання. В умовах, коли суспільство стикається з проблемами, як травми, дезорієнтація та нестабільність – простір показує, як архітектура може стати частиною терапії.

Він створений для підлітків віком 10-17 років, які живуть у Києві та передмісті і знаходиться на станції метро Поштова площа, на вулиці Ігорівська, 1/8, недалеко від фунікулера. Тут діти можуть займатися арттерапією або грати в мафію з друзями.

На Подолі відкрили центр підтримки підлітків з дизайном, який не «декорує, а допомагає справлятись» - Фото 2

Інтер’єр поділений на кілька зон. Є мультимедійна зала для тренінгів та лекцій, творча майстерня з великою робочою поверхнею, арт-зона для малювання, аплікацій та колажів — тут немає оцінок і правил. Є також кімната довіри, де можна відпочити в тиші або поговорити з психологом, і укриття, яке забезпечує комфорт навіть під час тривоги. Тут є графіті та м’які зони, щоб діти почувались у безпеці.

На Подолі відкрили центр підтримки підлітків з дизайном, який не «декорує, а допомагає справлятись» - Фото 3

Команди Yova Yager Studio та NUMO підкреслюють, що це не просто красиво оформлене приміщення, а простір, де дизайн підтримує психологічний процес.

Вони створюють умови, щоб дитина відчувала стабільність та підтримку. Для цього використані рішення, засновані на принципах UX-дизайну, сервісного мислення та розумінні поведінки людей у кризових ситуаціях. Спокійні кольори, м’яке освітлення, зручна навігація і мікрозони для різних активностей допомагають підліткам почуватися впевнено та в безпеці.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!

  • #дизайн
  • #Київ

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Источник материала
loader