Занедбану лазню на Дарниці перетворять на культурний простір
Занедбану лазню на Дарниці перетворять на культурний простір

Занедбану лазню на Дарниці перетворять на культурний простір

Занедбану лазню на Дарниці перетворять на культурний простір - Фото 1

Голова Дарницької РДА Олександр Ковтунов планує перетворити стару, згорілу лазню на Новій Дарниці у культурний простір.

Наразі в будинку за адресою вул. Шевельова, 100, «суцільний смітник».

Олександр Ковтунов додав, що в районі не вистачає приміщень для закладів позашкільної освіти та культури, тому слід використати будь-яку наявну можливість. Також у майбутньому можна побудувати невелике укриття, яким, окрім відвідувачів простору, користувтатимуться і жителі сусідніх будинків.

На фотографіях видно типовий для Дарниці, яка активно розбудовувалась після завершення Другої світової війни, будинок. Це двоповерхова цегляна будівля з трикутним фронтоном. Також помітно, наскільки будівля пошкоджена: без даху, і це типова «заброшка».

Занедбану лазню на Дарниці перетворять на культурний простір - Фото 2

Коментатори під постом зазначили, що пожежа сталася майже 40 років тому, а голова району уточнив, що будівля весь чей час перебувала в комунальній власності.

Так, зазначимо, У 50-х роках минулого століття в Києві вже було багато великих і добре обладнаних лазень з різними відділеннями, душовими та «номерами». Це було справжньою традицією – у комунальні лазні часто ходили родинами або навіть робочими колективами.

Однак з масовою появою «хрущовок» громадські лазні почали переставати бути потрібними, оскільки в нових будинках з’явилися ванні кімнати, і більшість лазень поступово перетворились на інші приміщення.

Ймовірно, на фоні цієї ситуації районна влада просто забула про згорілу лазню і залишила її занедбаною.

  • #дарниця
  • #Київ

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Источник материала
loader