/https%3A%2F%2Fwww.5.ua%2Fmedia%2Fpictures%2Foriginal%2F159147.jpg)
Наймолодшого українського моряка у СІЗО РФ могли заразити гепатитом – Полозов
Наймолодшого українського військового моряка Андрія Ейдера у російській в'язниці могли заразити гепатитом.
Про це заявив адвокат Микола Полозов у Facebook з посиланням на інформацію захисниці Ейдера Олександри Маркової.
"Є серйозні підозри, що пораненого військовополоненого Андрія Ейдера заразили в медсанчастині СІЗО "Матроська тиша" гепатитом В.
Якщо аналізи підтвердяться, то це зовсім щось позамежне", – написав він.
"Офіційне підтвердження цьому буде лише на початку наступного тижня, коли я особисто побачу епікриз, який все-таки видали Андрію при переведенні з "Матроської тиші" до "Лефортова", – зазначила Маркова.
Вона наголосила, що якщо Ейдер захворів на гепатит не у в'язниці, то до тюремних лікарів є питання, наприклад, чому раніше про хворобу ніде не вказувалось, чому лікарі не виявляли хворобу.
"На жаль, сьогодні п'ятниця, і попереду ще цілих два дні, які тягнутимуться вічністю в очікуванні хоч якоїсь визначеності", - написала Маркова.

