Запуск ринку електроенергії в липні не відіб'ється на тарифах для населення - нардеп Сажко

Запуск ринку електроенергії в липні не відіб'ється на тарифах для населення - нардеп Сажко

16 травня, 2019, 22:21.

Тарифи населення після запуску ринку електричної енергії в липні 2019 року не зміняться.

Таку думку висловив народний депутат Сергій Сажко на своїй сторінці в мережі Facebook.

"За оцінками регулятора тарифи для населення з введенням ринку не виростуть, а для промисловості збільшаться лише на 10%, що менше рівня інфляції", - зазначив Сергій Сажко.

На думку народного депутата, всі гравці ринку готові до запуску ринку електроенергії, НКРЕКП виконала величезну роботу по синхронізації законодавства з європейськими нормами, Міненерго також підтримує запуск ринку.

"Представники Європейського Енергетичного співтовариства категорично проти будь-яких переносів.

Як людина, що має безпосереднє відношення до роботи над Законом, хочу сказати, що він безпрецедентно важливий для України.

Це не просто підтвердження проєвропейського вибору країни.

Це шлях до оздоровлення економіки, це можливість для оновлення української енергетики, знос якої становить 80%", - зазначив Сергій Сажко.

Як раніше повідомлялося, 15 травня в комітеті Верховної Ради з ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки відбувся круглий стіл, на якому розглядалося питання реформи ринку електроенергії.

Учасники проголосували за відкриття оптового ринку електроенергії з 1 липня, як це передбачено Законом України "Про ринок електроенергії".

Реформа ринку електроенергії передбачає впровадження європейської моделі, яка буде стимулювати в Україні конкуренцію і появу нових учасників ринку.

Детальніше про подію
Після запуску ринку електроенергії тарифи для населення не зміняться - нардеп Сажко