На столичному мажоритарному окрузі №219 (Святошинський район) документи на реєстрацію кандидатами в депутати подали два рідних брата, які є однофамільцями чинного народного депутата від цього округу - голови Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Олександра Третьякова.

Як зазначено в поданих документах самовисуванців, Третьяков Павло В'ячеславович (1971 р.

н.) та Третьяков Олександр В'ячеславович (1989 р.

н.) обидва народилися в місті Іркутськ, Росія, в сім'ї військовослужбовця.

В даний момент обидва проживають на Троєщині - в одному і тому ж будинку в сусідніх квартирах, повідомляють "Факти"."Два брати, які живуть в сусідніх квартирах на Троєщині вирішили помірятися політичними амбіціями в Святошинському районі.

І за дивним збігом обставин чинний депутат від цього округу, який до того ж володіє досить великим рейтингом підтримки у місцевих виборців - їхній однофамілець.

Ось вона - справжня демократія!", - коментує цю інформацію політтехнолог Олексій Голобуцький.

Насправді, за словами Голобуцького, подібна технологія "двійників" - досить поширене явище в сфері "чорних" виборчих технологій."Клонування кандидатів використовується на виборах, щоб "відгризти" кілька відсотків у конкурента за рахунок неуважності виборців, або навіть просто поганого зору, наприклад, у людей похилого віку.

Як правило, такі клони не ведуть виборчу кампанію, а просто присутні в бюлетені з єдиною метою відбору голосів у рейтингового кандидата.

Безумовно, на такі прецеденти потрібна реакція як ЦВК, так і правоохоронців", - зазначає політтехнолог.

Як повідомлялося, кандидат-клон може бути притягнутий до кримінальної відповідальності.

Упоминаемые персоны
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy