"Кінець світу в Польщі. Україна стала чемпіоном" – польська преса про матч у Лодзі

На шляху до фіналу Південна Корея була відома як команда, яка може грати до кінця, навіть забивши м'яч у чвертьфіналі з Сенегалом у восьмій хвилині доданого часу.

У вирішальному матчі вона проявила себе, як команда, що грає з самого спочатку.

Вже після першої дії фіналу в Лодзі гравці Чун Чжун-Йонга могли насолоджуватися перевагою.

Данило Бескоровайний збив Кіма Се-Юна в карному майданчику, а суддя після перегляду порушення призначив пенальті – 0:1 для України.

Це був один з рідкісних випадків, коли рано забитий гол шкодить команді.

З п'ятої хвилини азіати зосередилися на захисті сприятливого результату, майже повністю відмовившись від нападу.

Про це пише польське видання przegladsportowy.

plУ українців була проблема з подоланням добре організованої оборони, але вони повернулися до гри.

У 34-й хвилині після штрафного удару Сергія Булеци, Се-юн ткнув м'яч у власний штрафний.

Так Владислава Супряга забив свій перший гол на турнірі.

Гравець київського "Динамо" вважався головним кандидатом на зірку команди, але поки що він провалювався в чемпіонаті.

Владислав починав в основному складі, але після другого групового матчу втратив своє місце.

Замість нього грав Данило Сікан, який забив чотири голи на шляху до фіналу.

Рішення Петракова було підтверджено тим, що сталося через кілька хвилин після перерви.

Юхим Конопля пройшов через чужу половину поля, і коли захисники вже вибили м'яч, він знову якимсь дивом потрапив до Супряги.

Українець відразу скористався цим.

Гравець "Динамо" не був ключовою фігурою команди на всьому турнірі, але він виявився героєм фіналу.

Лише після цього корейці почали більш сміливо атакувати.

Тим не менш, вони натрапили на тердий горіх, тому що суперники також показали в останні тижні, що вони відмінники в захисті.

Найближче до нічиєї команда з Далекого Сходу була на 69-й хвилині, коли після пострілу Лі Дже-іка Андрій Лунін відбив м'яч.

Український воротар залишив Польщу під час турніру, щоби посидіти на лавці в двох відбіркових матчах дорослої команди, але повернувся до півфіналу і фіналу.

Наприкінці матчу півзахисник Георгій Цітаішвілі закріпив перемогу.

Для України це перший титул у цій віковій категорії.

На шляху до чемпіонату гравці Петракова не програли жодного матчу.

Учетверте поспіль титул чемпіона світу до двадцяти років виграла команда з Європи.

У попередніх трьох перемагали англійці, серби і французи.