Українська легкоатлетка перемогла суперниць у Словаччині: випередила на тисячні частки секунди

32-річна Ганна Плотицина перемогла на змаганнях "PT-Smiting".

Їх приймав місто Шаморин в Словаччині.

Читай Знай.

ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!.

Ганна Плотицина змогла подолати дистанцію в 100 метрів з бар'єрами за 13,15 секунд.

Однак таке же час показала американська спортсменка Кенделл Вільямс.

Все розставив на свої місця фотофініш, який показав, що українка випередила суперниць на тисячні частки секунди.

Олена Колесніченко фінішувала п'ятою в бігу на 400 метрів з бар'єрами (56,77 с).

Таке ж місце зайняв Олександр Нечипорчук з метання списа (71,78 м).

Крім того, у змаганнях зі стрибків у висоту Олег Дорощук з результатом 2,10 метрів став дев'ятим.

Ірина Геращенко завоювала золото в стрибках у висоту, показавши результат 1,90 метра.

Юрій Кіщенко завоював срібну медаль у бігу на 800 метрів з результатом 1:50,59 хвилини.

Ще одне срібло виграла Яна Качур, яка після четвертого місця на 100-метрівці - 11,85 секунди, стала другою на 200-метрівці - 23,48 секунди.

Тетяна Мельник стала третьою в бігу на 400 метрів - 52,76 секунди і завоювала бронзу.